Štartová listina
62. ročník Národného behu Devín Bratislava
5.4.2009

------ Kategória: A - Muži do 39 rokov (2000 - 1970) - 11 625 m --- www.vos-tpk.sk ----

   1.  288 Albertsen            Dennis          1974 Danish Menace Magicians           
   2.  453 Andrášik             Anton           1975                                   
   3.  329 Antolik              Robert          1978                                   
   4.  269 Babečka              Andrej          1983                                   
   5.  291 Bachar               Marek           1978                                   
   6.  847 Bachratý             Ján             1978                                   
   7.   76 Bagin                Michal          1981 HCC Slovakia                      
   8.  441 Bagita               Gabriel         1972                                   
   9.  737 Balatoni             Radim           1971 HNTN "Hraj na tie nohy"           
  10.  408 Baláž                Martin          1979 TRIATLON TEAM TRNAVA              
  11.  437 Baláž                Michal          1979                                   
  12.  178 Balhar               Michal          1982                                   
  13.  606 Bališ                Peter           1985                                   
  14.  391 Banák                Peter           1981 ŠKP Bratislava                    
  15.  582 Baňas                Michal          1984                                   
  16.  701 Baran                René            1980 FK BTC Bratislava                 
  17.  793 Barath               Julius          1977 zralok samorin                    
  18.  777 Barbuš               Róbert          1979                                   
  19.  193 Barcaj               Emil            1977                                   
  20.  148 Bargel               Miroslav        1974                                   
  21.  314 Barka                Stefan          1971                                   
  22.    5 Bartalos             Andrej          1982 Bath Amphibians triathlon club    
  23.  526 Bartek               Tomáš           1988                                   
  24.  674 Bartík               Ivan            1974 Volkswagen                        
  25.  381 Bartoš               Jaroslav        1990 KB Šuňava                         
  26.  310 Batmendijn           Juraj           1990                                   
  27.  255 Batovič              Maroš           1979                                   
  28.  282 Bazár                Peter           1975 ŠKC Michalovce                    
  29.  638 Bazovský             Michal          1993 Tricksters LT                     
  30.   30 Bebjak               Michal          1984                                   
  31.  565 Bednár               Martin          1985                                   
  32.  497 Belák                Peter           1973                                   
  33.  256 Belas                Andrej          1983                                   
  34.  210 Belas                Branislav       1981 ORACLE                            
  35.  388 Bellay               Peter           1988 Skalica                           
  36.  524 Belluš               Martin          1974                                   
  37.  658 Benada               Ján             1977                                   
  38.  506 Beňák                Michal          1988 študent FTVŠ                      
  39.  328 Benčič               Roman           1984                                   
  40.  613 Benčura              Matej           1988 IURIS                             
  41.  685 Benda                Andrej          1975 HNTN "Hraj na tie nohy"           
  42.  155 Benedek              Alexej          1987                                   
  43.  357 Beran                David           1975                                   
  44.  416 Berník               Jozef           1975                                   
  45.  571 Bertovič             Marek           1988                                   
  46.  523 Beständig            Jozef           1978                                   
  47.   46 Bielický             Tomáš           1985                                   
  48.  834 Bielik               Viktor          1977 SportDiag                         
  49.  426 Biksadský            Daniel          1978 kanu4ever                         
  50.  157 Bil                  Jaroslav        1985 Brno                              
  51.  459 Bílik                Igor            1983                                   
  52.  371 Bílik                Michal          1983                                   
  53.  440 Bíró                 Attila          1978 Marathon Club ŽITNÝ OSTROV        
  54.  378 Bíž                  Marián          1979                                   
  55.    3 Blasinski            Artur           1974 JM Demolex Bardejov               
  56.   92 Blažek               Lukáš           1985                                   
  57.  108 Blažíček             Štefan          1983                                   
  58.  308 Bobula               Martin          1980                                   
  59.  511 Boďa                 Matej           1991 Yak Steam                         
  60.   68 Bogár                Ľuboš           1984 Triatlon Team Trnava              
  61.  533 Bohman               Marek           1971 Sri Chinmoy Marathon Team         
  62.  411 Bohunický            Matej           1994 TRIATLON TEAM TRNAVA              
  63.   89 Bokros               Viktor          1977 žiadny                            
  64.  753 Bondora              Daniel          1984                                   
  65.  202 Borik                Matúš           1985 SOFTEC                            
  66.   73 Boris                Čuda            1974                                   
  67.  446 Borovsky ml.         Branislav       1998 UPeCe                             
  68.  843 Bosák                Julián          1982 www.namestie.info                 
  69.  366 Boskovič             Ivan            1983                                   
  70.  428 Boszorád             Ladislav        1984 Klub biatlonu Navojovce           
  71.  456 Botko                Vladimír        1977                                   
  72.  349 Brejčák              Tomáš           1981                                   
  73.  656 Brezovský            Ivan            1970                                   
  74.  833 Brezovsky            Pavol           1972                                   
  75.  125 Brnčal               Miloš           1980 Samsung                           
  76.    7 Brogyányi            Daniel          1990                                   
  77.  336 Brugoš               Juraj           1976                                   
  78.  757 Bucek                Michal          1981 Realiz Sport Team                 
  79.  780 Buchta               Július          1979                                   
  80.   84 Bučan                Ján             1980                                   
  81.  651 Buček                Pavol           1981                                   
  82.  158 Bučko                Branislav       1978 BDM Legal                         
  83.  290 Bukovčan             Ivan            1978 ORACLE                            
  84.  726 Bulla                Pavol           1976                                   
  85.  596 Búr                  Viliam          1976                                   
  86.  805 Buransky             Radoslav        1983                                   
  87.  370 Burghardt            Jakub           1981 JM Demolex Bardejov               
  88.  680 Buso                 Miro            1991 Britská medzinarodná škola        
  89.  380 Búzek                Branislav       1974                                   
  90.  341 Cendali              Lorenzo         1977 BLK Mochovce                      
  91.  765 Cernicky             Peter           1981 HNTN "Hraj na tie nohy"           
  92.  264 Chabada              Michal          1983                                   
  93.  315 Chaloupka            Jan             1981 TJ Pražáci                        
  94.  717 Chladon              Vladimir        1982                                   
  95.  625 Chocholáček          Peter           1985 OUTDOOR Skalica                   
  96.  101 Chodelka             Miloš           1977                                   
  97.  618 Chrenko              Michal          1982 FK Inter Bratislava               
  98.  294 Chvostek             Tomáš           1980 Kokso - Pezinok                   
  99.  171 Cierny               Michal          1980                                   
 100.  781 Cincura              Peter           1985                                   
 101.  513 Cisár                Peter           1977                                   
 102.  427 Cítenyi              Ondrej          1981                                   
 103.  466 Cizek                Adam            1990                                   
 104.  668 Courte               Yann            1978                                   
 105.  431 Craig                Adam            1980                                   
 106.  451 Culinka              Patrik          1976 TermoCom                          
 107.  559 Čaladik              Michal          1983 BK Pyxida Čierne Kľačany          
 108.  742 ČÁNI                 Dušan           1981 VTJ Fénix Hlohovec                
 109.  396 Čáp                  Miloš           1987 Scorpions Frisbee                 
 110.  502 Čarakčiev            Boris           1974                                   
 111.  478 Časnocha             Branislav       1979                                   
 112.  594 Čatloš               Marek           1981 -                                 
 113.  867 Čekal                František       1972                                   
 114.  412 Čerňák               Daniel          1976                                   
 115.  589 Černák               Michal          1982 Senica                            
 116.  114 Červenák             Boris           1983                                   
 117.   86 Červenka             Pavol           1989                                   
 118.  382 Čík                  Jaroslav        1978 SRATCH                            
 119.  394 Čížek                Peter           1988                                   
 120.  529 Čuvala               Štefan          1980 Senica                            
 121.  556 Dado                 Tomáš           1990 ASC                               
 122.  850 Dait                 Lubomir         1986 i-riders                          
 123.  419 Danek                Jozef           1972                                   
 124.   45 Daniel               Martin          1979 MTB Kolečko                       
 125.  175 Danisovic            Adam            1989 ---                               
 126.  825 Daniš                Dušan           1990 BTVT Vranov nad Topľou            
 127.  407 Demčák               Martin          1978                                   
 128.  471 Devečka              Pavel           1984                                   
 129.  629 Devečka              Peter           1985                                   
 130.  325 Dinga                Ronald          1976 IBM                               
 131.  194 Dinka                Marek           1982 Sloboda a Solidarita              
 132.  455 Dohnal               Roman           1974 PVK                               
 133.  774 Domok                Martin          1977 Spoje Veľky Krtíš                 
 134.  217 Dorčák               Miroslav        1978                                   
 135.  755 Drábik               Tomáš           1983                                   
 136.  657 Drienovský           Peter           1979                                   
 137.  840 Duchyna              Peter           1974                                   
 138.  469 duda                 miroslav        1985 STU Bratislava                    
 139.  839 Duda                 Tibor           1980                                   
 140.  439 Duffek               Tomáš           1976                                   
 141.  309 Ďurič                Ľuboš           1978 klmn.sk                           
 142.  359 Ďurina               Michal          1983                                   
 143.  493 Ďurinda              Ján             1987 Team pána Komadela                
 144.  543 Ďurka                Michal          1972 ABB Slovensko                     
 145.  537 Durný                Ivo             1970                                   
 146.   27 Duška                Michal          1980 TJ Družstevník Vajnory            
 147.    2 Dziuba               Bogdan          1974 JM Demolex Bardejov               
 148.  372 Džuppa               Ján             1978 Ernst & Young                     
 149.   75 Egly                 Jan             1977 HCC Slovakia                      
 150.  110 Eliáš                František       1978                                   
 151.  730 Eľko                 Radovan         1980 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 152.  567 Erkolo               ASHENAFI        1984 Benedek-Team                      
 153.  681 Euel                 Robert          1978 Britská medzinarodná škola        
 154.  320 Fabik                Roman           1979                                   
 155.  319 Fabik                Viktor          1983                                   
 156.   60 Falát                Andrej          1970                                   
 157.      Falis                Peter           1980                                   
 158.  138 Fančovič             Ladislav        1980 Bratislava Hot Serenaders         
 159.  538 Farkaš               Csaba           1972  ABB Slovensko                    
 160.  645 Fekete               Kristián        1977 žralok Šamorín                    
 161.  758 Fellner              Pavel           1970 BUBO                              
 162.  811 Felong               Peter           1973 Levoča                            
 163.  738 Fendek               Michal          1977                                   
 164.  622 Feranec              Juraj           1985 No club                           
 165.  568 Feyissa              MOSSISA         1989 Benedek-Team                      
 166.  617 Filiač               Marian          1974 James                             
 167.  262 Firit                Andrej          1989                                   
 168.  261 Firit                Andrej          1989                                   
 169.  566 Fodor                Vladislav       1987                                   
 170.  816 Fogelton             Andrej          1988                                   
 171.  619 Folčan               Michal          1980                                   
 172.  868 Franek               Peter           1977                                   
 173.  373 Franek               Viktor          1983 Ernst & Young                     
 174.  260 Fratrič              Igor            1984 Scorpions Frisbee                 
 175.  223 Fratrič              Martin          1970 Kon-rad Bratislava                
 176.   31 Frič                 Maroš           1977                                   
 177.  425 Fronk                Pavol           1981                                   
 178.   44 Fuker                Martin          1981 Jairo Outdoor                     
 179.  545 Fumac                Peter           1978                                   
 180.  743 Fúr                  Michal          1980 Husky WRX STi                     
 181.  553 Fuzia                Juraj           1989                                   
 182.  838 Gabcik               Erik            1976                                   
 183.  488 Gadomsky             Matej           1978 MRZAK                             
 184.  444 Gál                  Leo             1979                                   
 185.  856 Galgoci              Lubomir         1975 BKDH                              
 186.   77 Galko                Lubos           1980 HCC Slovakia                      
 187.  500 Garaj                Milan           1991 BK Pyxida Čierne Kľačany          
 188.  460 Garaj                Peter           1989 BK Pyxida Čierne Kľačany          
 189.   17 Gažo                 Emil            1980                                   
 190.  245 Glaus                Michal          1983 Klub dunajských vodákov           
 191.  236 Goda                 Tomas           1981 -                                 
 192.  216 Gogola               Ján             1977                                   
 193.  768 Gossányi             Peter           1972 Forel Athletic Team               
 194.  450 Grajcár              Pavol           1986                                   
 195.  161 Grasberger           Herbert         1983                                   
 196.  769 Grauzel              Ján             1974                                   
 197.  251 Grebáč               Michal          1980                                   
 198.  663 Greňa                Martin          1973                                   
 199.  302 Greško               Juraj           1985 Sloboda a Solidarita              
 200.  120 Grešš                Juraj           1982 WEBGLOBE                          
 201.   83 Grežo                Radovan         1980 www.mjam.sk                       
 202.  337 Griger               Ľubomír         1978                                   
 203.  712 Gros                 Palo            1980 MK Pajšle v péčku                 
 204.   26 Grožaj               Robert          1976 Xella                             
 205.  824 Guman                Matej           1989 BTVT Vranov nad Topľou            
 206.   43 Haba                 Milan           1970 AK  MALACKY                       
 207.  597 Haffner              Martin          1990                                   
 208.  715 Hainzl               Martin          1980 Sratch                            
 209.  609 Hajaš                Pavol           1986                                   
 210.   62 Hajduk               Pavol           1973 Dolny Kubin                       
 211.  799 Hajnovič             František       1989                                   
 212.  750 Halás                Marian          1977                                   
 213.  443 Halasz               Rudolf          1973                                   
 214.   64 Halečka              Miloš           1978 Downtown Division                 
 215.  179 Hamšík               Adam            1984                                   
 216.   97 Hanes                Pavol           1974                                   
 217.  424 Hanták               Juraj           1978 WEBGLOBE                          
 218.  130 Harangozó            Dušan           1977 Sri Chinmoy Marathon Team         
 219.  627 Hargaš               Matej           1981                                   
 220.  242 Hariš                Martin          1978                                   
 221.  648 Harkabuzík           Michal          1981                                   
 222.   33 Haršáni              Andrej          1977                                   
 223.  133 Haut                 Michal          1974                                   
 224.  401 Havetta              Peter           1985 BK Pyxida Čierne Kľačany          
 225.  229 Haviar               Michal          1978 VK Tatran Karlova Ves             
 226.   14 Havier               Marek           1979 Xella                             
 227.  729 Havran               Jozef           1981 -                                 
 228.  551 Havran               Rastislav       1982 -                                 
 229.  519 Házi                 Attila          1984 BK Trhová Hradská                 
 230.  520 Házi                 Zsolt           1984 BK Trhová Hradská                 
 231.  348 Heinrich             Jozef           1982                                   
 232.  688 Helienek             Patrik Kelys    1974 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 233.  744 Hengerics            Erik            1973                                   
 234.  661 Hengerics            Patrik          1978                                   
 235.  409 Heretík              Pavol           1987 TRIATLON TEAM TRNAVA              
 236.  277 Hlaváč               Michal          1979                                   
 237.  249 Hlavačka             Marian          1970                                   
 238.  667 Hnát                 Roman           1976 Nový Život                        
 239.  828 Holdcroft            Mark            1977                                   
 240.  166 Holečko              Martin          1978 ACS Kompresory                    
 241.  782 Holeš                Martin          1986                                   
 242.  305 Holos                Matúš           1986 Team TeleDat                      
 243.  142 Holý                 Ing. Tomáš      1983                                   
 244.   74 Horvat               Peter           1977                                   
 245.  775 Horvath              Alexander       1979                                   
 246.  117 Horváth              Attila          1979 Karate Šamorín                    
 247.  522 Horváth              Jozef           1982 BK Trhová Hradská                 
 248.  788 Horváth              Juraj           1981                                   
 249.  587 Horváth              Miroslav        1981 Sri Chinmoy Marathon Team Brat    
 250.   55 Horvath              Robo            1979 Solvere                           
 251.   19 Horváth              Tomáš           1979 KVS OCEAN BRATISLAVA              
 252.  106 Horvatovič           Jozef           1977 Bratislava                        
 253.  517 Hradílek             Ján             1979 Tehelné Pole                      
 254.  650 Hraško               Pavel           1971  ŠK Impulz Bratislava             
 255.  107 Hrbik                Peter           1982                                   
 256.  169 Hrčka                Igor            1976                                   
 257.  803 Hrncirik             Peter           1980 squash centrum                    
 258.  143 Hrnčiarik            Michal          1980                                   
 259.  128 Hronec               Miloslav        1980 -                                 
 260.  652 Hrúza                Slavomír        1983                                   
 261.  231 Huba                 Martin          1980                                   
 262.  235 Huba                 Roman           1979 futbalovastreda                   
 263.  227 Hudák                Juraj           1973 VTJ Blesk Trenčín                 
 264.  311 Hudák                Peter           1995 Trenčín                           
 265.  785 Huertas              German          1979                                   
 266.  600 Hujo                 Dusan           1975 Lenovo                            
 267.  818 Hulej                Milan           1977                                   
 268.  316 Hůlka                Šimon           1978 TJ Pražáci                        
 269.  354 Huorka               Martin          1985 Sporting Bratislava               
 270.  353 Huorka               Tomáš           1979 Sporting Bratislava               
 271.  767 Husar                Maros           1980                                   
 272.  528 Huttner              Martin          1982                                   
 273.  832 Hvizdak              Tomas           1978                                   
 274.  634 Imriška              Jakub           1986                                   
 275.  813 Iskra                Jarolím         1985                                   
 276.  639 Ivan                 Peter           1979                                   
 277.  192 Ivancin              Ivan            1992                                   
 278.  137 Ivantyšyn            Michal          1971                                   
 279.  869 Izsák                Peter           1978                                   
 280.  739 Ižák                 Tibor           1982                                   
 281.  585 Jaborek              Anton           1974                                   
 282.  509 Jacko                Branislav       1982 AJA NZ                            
 283.   25 Jakubócy             Igor            1974 pezinok                           
 284.  146 Jakubovits           Roman           1975                                   
 285.  187 Jambor               Michal          1979                                   
 286.  481 Jamrich              Milan           1981 ORACLE                            
 287.  170 Jankacký             Aleš            1982                                   
 288.  507 Jánoš                Slavomír        1972 BLK Mochovce                      
 289.  248 Jánoška              Jakub           1988 TJ Rapid Bratislava OOB           
 290.  858 Jánoška              Martin          1986 FS Technik                        
 291.  188 Januschke            Stanislav       1971                                   
 292.  486 Januš                František       1986                                   
 293.   42 Jelínek              Milan           1981 DB Schenker                       
 294.  601 Jezberger            Peter           1979 Alkan KHŠ, Tatranské Matliare     
 295.  485 Jokala               Marek           1989 Zorica Radobica                   
 296.  324 Jolyon               Olivier         1973                                   
 297.  435 Jonáš                Tomáš           1978                                   
 298.  215 Joščák               Daniel          1983 AK Kecy                           
 299.  802 Juhasz               Zoltan          1978                                   
 300.  505 Jurčák               Ondrej          1989 TJ Slávia STU                     
 301.  306 Jurčík               Tomáš           1982 -                                 
 302.  659 Jurčovič             Marian          1979 SK DELL                           
 303.  300 Jurdák               Tomáš           1977 Downtown Bratislava               
 304.  180 Jurík                Tomáš           1982                                   
 305.  724 Jurika               Radovan         1971                                   
 306.  295 Juriš                Marián          1982 PRIF UK                           
 307.  503 Jurko                Martin          1981                                   
 308.  660 Jurkovič             Martin          1984                                   
 309.  670 Jursa                Michal          1986 Slávia UK Bratislava              
 310.  123 Just                 Igor            1987                                   
 311.  728 Jutka                Vlastimil       1977                                   
 312.   98 Káder                Ladislav        1981                                   
 313.  200 Kádia                Matúš           1985 SOFTEC                            
 314.  612 Kaláb                Juraj           1991 ASC                               
 315.  279 Kalas                Branislav       1981                                   
 316.  521 Kálmán               Ladislav        1986 BK Trhová Hradská                 
 317.  151 Kamenčík             Jozef           1983 ziadny                            
 318.   96 KAPOŠ                PATRIK          1974 ŠINTAVA                           
 319.   36 Kapšo                Jaroslav        1978 Jairo Outdoor                     
 320.  208 Karaba               Ľubomír         1982 SOFTEC                            
 321.  827 Karásek              Vladimír        1981                                   
 322.  147 Karcol               Roland          1980 VK Spotená Božena Dolný Kubín     
 323.  581 Karvan               Patrik          1972 ManfredKo                         
 324.  849 Kasman               Juraj           1978 Maratón klub Rajec                
 325.  621 Kaššovic             Karol           1975 Samsung                           
 326.  710 Katriňák             Matej           1984                                   
 327.  514 Kicák                Štefan          1978                                   
 328.  584 Király               Zsolt           1977                                   
 329.   35 Kiseľ                Peter           1985 HCSF                              
 330.  233 Klátik               Gabriel         1975 SRATCH                            
 331.  772 Klokner              Andrej          1983 Dolne Oresany                     
 332.  693 Klučka               Karol           1981 ---                               
 333.  510 Kmec                 Tibor           1971                                   
 334.  664 Kmeť                 Andrej          1976                                   
 335.  246 Kmeťo                Michal          1991 MKŠK Modra                        
 336.   12 Kmoško               Peter           1979                                   
 337.  410 Kočíšek              Peter           1970 Comsyco                           
 338.   99 Kohn                 Michal          1982 BK Nadsamec                       
 339.  379 Kolener              Peter           1972 DBA Runners                       
 340.  218 Kolenič              Peter           1979                                   
 341.  102 Kolesár              Peter           1983 Scorpions Frisbee                 
 342.  292 Kollár               Jozef           1973                                   
 343.  346 Kolocsányi           Július          1980                                   
 344.  649 Komák                Mario           1974 Sri Chinmoy Marathon Team         
 345.  220 Komiňák              Martin          1981                                   
 346.  265 Komornik             Peter           1983 Scorpions Frisbee                 
 347.  665 Konečný              Daniel          1971 T.A.T. Martin                     
 348.  387 Koník                Igor            1979 SALON YUKON, Dubravka             
 349.  786 Kontšek              Michal          1989                                   
 350.  740 Kopkáš               Peter           1972                                   
 351.   80 Koprda               Lubomir         1970 HCC Slovakia                      
 352.  831 Koprda               Tomáš           1990 Ipon judo klub                    
 353.   52 Kordoš               Vladimir        1981 HAD MA VLAS                       
 354.  610 Koreň                Michal          1985                                   
 355.  345 Korkoš               Tomáš           1971                                   
 356.  820 Korotvička           Pavel           1976 BK Steel Košice                   
 357.   91 Kostlán              David           1980                                   
 358.  804 Košec                Ivan            1991                                   
 359.  761 Košec                Tomáš           1983 Bratislava                        
 360.  467 Kotúč                Juraj           1988                                   
 361.  116 Kotula               Miroslav        1984 kajakslavia                       
 362.  842 Kovac                Martin          1978                                   
 363.  185 Kováč                Martin          1979 LazyFruit                         
 364.  561 Kováč                Martin          1974 Salám Párek Trenčín               
 365.  496 Kovačič              Slavko          1972 Amateri SK                        
 366.  576 Kováčik              Martin          1985 ŠKP Čadca                         
 367.  222 Kozák                Tomáš           1978                                   
 368.  671 Kozár                Lukáš           1984                                   
 369.  555 Kozics               Robert          1978                                   
 370.  535 Kozik                Samuel          1993                                   
 371.  564 Kozmal               Michal "Kozmo"  1986                                   
 372.   90 Kozubík              Anton           1976                                   
 373.  605 Krafčík              Andrej          1983                                   
 374.  572 Krajči               Martin          1988                                   
 375.  806 Krajči               Pavol           1985                                   
 376.  531 Krajči               Timotej         1993 NOMAE                             
 377.  762 Krajčír              Alan            1973                                   
 378.  463 Krajňák              Stanislav       1972                                   
 379.  474 Králik               Marek           1976                                   
 380.  289 Kramár               Martin          1982 Tricksters Lacrosse Team          
 381.  438 Kramárik             Juraj           1985 Team pána Komadela                
 382.   58 Kramarík             Michal          1988                                   
 383.  684 Krasňanský           Andy            1991 Britská medzinarodná škola        
 384.  583 Krehel               Boris           1971 ManfredKo                         
 385.  164 Krendl               Martin          1986                                   
 386.  196 Kret                 Adam            1988 DLX                               
 387.  844 Kridla               Martin          1989                                   
 388.  546 Krištof              Ľubor           1973                                   
 389.  124 Krivan               Martin          1982 Hrom do piecky!                   
 390.   13 Krivošík             Ivan            1972 Slávia TU Zvolen                  
 391.  540 Križan               Marek           1982  ABB Slovensko                    
 392.  182 Krnáč                Peter           1975 Klub biatlonu Jedľové Kostoľan    
 393.  798 Kronek               Juraj           1974 SAV Bratislava                    
 394.  821 Kuban                Rado            1974                                   
 395.  144 Kubascik             Radoslav        1976                                   
 396.  794 Kubička              Marián          1970 VTJ Fénix Hlohovec                
 397.  499 Kubovič              Peter           1975                                   
 398.  853 Kucharčík            Ján             1977 Siemens Žilina                    
 399.  620 Kučara               Peter           1975                                   
 400.  299 Kučera               Zdeno           1971                                   
 401.  122 Kúkel                Ján             1974                                   
 402.  121 Kupiec               Adam            1978                                   
 403.  494 Kurilla              Tomas           1981                                   
 404.  835 Kurnický             Roman           1976                                   
 405.  752 Kušnír               Juraj           1981                                   
 406.  614 Kušnír               Štefan          1984                                   
 407.  851 Kuzar                Tomas           1984                                   
 408.   11 Kuzma                Marcel          1985 ŠKP Bratislava                    
 409.  351 Kuzma                Vladimir        1974 AMK NOVE ZAMKY                    
 410.  418 KVETKO               Peter           1972                                   
 411.   70 Kyrinovič            Andrej          1972 neregistrovaný                    
 412.  508 Kyseľ                Peter           1984                                   
 413.  829 Labas                Jozef           1980 STK Ivanka pri Dunaji             
 414.  725 Labdavský            Lukáš           1986 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 415.  126 Ladziansky           Miroslav        1973 Banska Stiavnica                  
 416.   93 Lafférs              Lukáš           1986 Team TeleDat                      
 417.  153 Lago                 Matúš           1980                                   
 418.  186 Lapín                Juraj           1979 ORACLE                            
 419.  184 Lecák                Ľubomír         1971 ORACLE                            
 420.  633 Lečko                Marek           1990 NOMAE                             
 421.  687 Lee                  Sun             1991 Britská medzinarodná škola        
 422.  689 Lepez                Xavier          1970 Britská medzinarodná škola        
 423.  698 Leska                Michal          1974 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 424.  268 Letaši               Radomír         1976                                   
 425.  445 Lichý                Igor            1972                                   
 426.  574 Lietavec             Matej           1987 AŠK Slávia Trnava                 
 427.   48 Linda                Vaclav          1975                                   
 428.  112 Lintner              Peter           1978                                   
 429.  679 Lipák                Ján             1976                                   
 430.  225 Lipocky              Martin          1973                                   
 431.  350 Lipovský             Michal          1982                                   
 432.  176 Lisicky              Peter           1992                                   
 433.  404 Lisý                 Matej           1986 žiadny                            
 434.  855 Lobik                Filip           1984                                   
 435.  307 Lohnert              Martin          1978                                   
 436.  317 Lojkovic             Martin          1977                                   
 437.  690 Lokere               Erwin           1976 Britská medzinarodná škola        
 438.  826 Luchava              Ján             1981                                   
 439.  863 Lukac                Matus           1984 Smädní Muži                       
 440.  770 Lukáč                Michal          1980 HC EL DURO                        
 441.  569 Lukáč                Rastislav       1980 Forrest Gump Runners Club         
 442.  322 LUNTER               MIROSLAV        1971 ŠK-SOKOL TELGART                  
 443.   10 Lysý                 Tomáš           1977                                   
 444.  239 Macháček             Filip           1980                                   
 445.  149 Macko                Juraj           1988 Rovinka                           
 446.  323 Mácsai               Ladislav        1973 BLK Mochovce                      
 447.   51 Máčaj                Martin          1973                                   
 448.  191 Máčik                Jozef           1971 Dolný Ohaj                        
 449.  131 Magner               Michal          1974 Trenčianske Teplice               
 450.  360 Majerský             Roman           1980                                   
 451.   28 Makara               Marcel          1981                                   
 452.  234 Malicher             Ľubomír         1984                                   
 453.  691 Malinka              Ivan            1974                                   
 454.   67 Malovec              Michal          1979                                   
 455.  764 Maly                 Oto             1980                                   
 456.  244 MARC                 LECHANTRE       1970                                   
 457.  377 Marcinčin            Miroslav        1980 Ernst & Young                     
 458.  332 Marček               Juraj           1975                                   
 459.  281 Marčičiak            Vladimir        1970 SPP  a.s.                         
 460.  206 Marčok               Ján             1979 SOFTEC                            
 461.  352 Margolien            Michal          1988 Sloboda a Solidarita              
 462.  154 Marikovič            Branislav       1980 -                                 
 463.  177 Marko                Daniel          1984                                   
 464.  423 Martauz              Daniel          1983 Trenčiansky alko-turistický od    
 465.  201 Martinák             Tomáš           1983 SOFTEC                            
 466.   56 Martinkovič          Martin          1976                                   
 467.  109 Maťašeje             Pavol           1977                                   
 468.  405 Matiaško             Martin          1980 SAP Slovensko                     
 469.  209 Matušík              Lukáš           1981                                   
 470.  791 Matuška              Peter           1979 zdochliaci                        
 471.  776 Matys                Michal          1983 JRD Majdan                        
 472.   65 Mazan                Kamil           1978                                   
 473.  673 Mazanik              Juraj           1985                                   
 474.  692 McDaid               Kerian          1970 Britská medzinarodná škola        
 475.  430 Medvec               Peter           1979                                   
 476.  694 Meres                Marian          1976 Bratislava                        
 477.  808 Méri                 Adrián          1990                                   
 478.  189 Mészáros             Štefan          1976 ŠKP Levice                        
 479.  696 Meyer                Johannes        1996 Britská medzinarodná škola        
 480.   71 Mezei                Michal          1980                                   
 481.  682 Michal               Hatina          1973 Britská medzinarodná škola        
 482.  787 Michnica             Peter           1977 Hrom do piecky!                   
 483.   53 Mičinský             Ľudovít         1982 HAD MA VLAS                       
 484.  544 Mihalič              Juraj           1979 ABB Slovensko                     
 485.   23 Miho                 Martin          1978                                   
 486.  119 Miklian              Peter           1983 AA                                
 487.  718 Mikula               Michal          1984                                   
 488.  604 Mikus                Matej           1982                                   
 489.  702 Millard              Palino          1970 Britská medzinarodná škola        
 490.  632 Milovník             Pranjal         1973 Sri Chinmoy Marathon Team         
 491.  747 Minarik              Marian          1974 COMM-PASS                         
 492.  393 Mistrík              Vladimír        1973                                   
 493.  386 Mišík                Samuel          1989                                   
 494.  723 Mišovič              Bohuš           1977 Štúrovo                           
 495.   57 Miťko                Pavol           1986                                   
 496.  819 Mitošinka            Marek           1979                                   
 497.  812 Mitrík               Štefan          1989                                   
 498.  810 Mitrík               Tomáš           1985                                   
 499.  211 Mladek               Boris           1973                                   
 500.  172 Mlkvy                Michal          1977 Gammlfleischparty                 
 501.  714 Mojto                Michal          1974                                   
 502.  866 Molnar               Anton           1978                                   
 503.   16 Molnar               Jozef           1975 Železná studnička - Klepáč        
 504.  181 Molnár               Martin          1976                                   
 505.  358 Molnar               Zsolt           1979 klmn.sk                           
 506.  677 Morgenthal           Benjamin        1980 Volkswagen                        
 507.  238 Mračka               Filip           1981 Triklub FTVŠ                      
 508.  132 Mráz                 René            1974                                   
 509.  797 Mráz                 Stanislav       1972 Tricksters lacrosse team          
 510.  666 Mrnka                Miroslav        1978                                   
 511.  562 Mrug                 Slavomír        1989                                   
 512.  267 Murár                Erich           1973 Flinstonovci Bratislava           
 513.  266 Murár                Roman           1978 Flinstonovci Bratislava           
 514.  275 Murina               Jan             1981 Horske kozy                       
 515.  212 Nad                  Jaroslav        1981                                   
 516.  207 Nagy                 Alexander       1978                                   
 517.  518 Nagy                 Juraj           1977 Šamorín                           
 518.  541 Nagy                 Tomáš           1972 ABB Slovensko                     
 519.  647 Nagy JR              Juraj           1987 sexiclubs.sk                      
 520.  383 Nahalková            Tibor           1991 KB Šuňava                         
 521.  465 Nakhlé               Barhum          1990                                   
 522.  516 Namer                Pavol           1987 Triklub FTVS Bratislava           
 523.  623 Národa               Andrej          1987 SVS Swechat                       
 524.  792 Nechala              Peter           1979                                   
 525.  719 Nestiak              Michal          1980                                   
 526.  303 Neumeister           Tomáš           1979                                   
 527.  675 Neupauer             Fero            1979                                   
 528.  224 Nevaril              Martin          1970 Dlhe Diely                        
 529.  642 Nitran               Karol           1980 Slovenska filharmonia             
 530.  599 Nitschneider         Dusan           1976 Fighting Flies Bratislava         
 531.  355 Novák                Bronislav       1985 Železná studnička Bratislava      
 532.  778 Novák                Marcel          1979                                   
 533.  237 Novak                Michal          1983 UNKASR bike-team                  
 534.  403 Novak                Rastislav       1984                                   
 535.   47 Obrtál               Martin          1977 Downtown                          
 536.  272 Ohrablo              Michal          1971                                   
 537.  361 Okenka               Peter           1979                                   
 538.  139 Okruhlica            Adam            1988                                   
 539.  134 Okruhlica            Lubomir         1975 Downtown Division                 
 540.  374 Ölveczký             Marek           1976 Ernst & Young                     
 541.  745 Ondrášek             Dalibor         1979                                   
 542.  515 Ondrejka             Erik            1976 Biba Sport Team                   
 543.  608 Ondruška             Peter           1986                                   
 544.  676 Oravec               Martin          1971    CK  AB SERED                   
 545.  579 Orenčák              Michal          1979                                   
 546.  580 Orenčák              Radoslav        1983                                   
 547.  104 Oros                 Roman           1970 PsÚ FF MU Brno                    
 548.  635 Ortutay              Tomáš           1982                                   
 549.  703 Oussier              Bart            1971 Britská medzinarodná škola        
 550.   61 Ovcarčík             Ján             1976                                   
 551.  152 Packa                Michal          1986 Kobudo Kai                        
 552.  479 Pajan                Patrik          1981                                   
 553.  363 Páleník              Matej           1992 BK Pyxida Č.Kľačany               
 554.  326 Pálka                Michal          1979                                   
 555.  199 Palko                Vladimír        1981                                   
 556.  643 Palkov               Imrich          1982                                   
 557.  259 Palkovič             Tomáš           1985 AK Junior Holíč                   
 558.  704 Palmbach             Liam            1993 Britská medzinarodná škola        
 559.  830 Palsson              Robert          1994                                   
 560.  548 Paluš                Jozef           1971                                   
 561.  163 Papinčák             Ľuboš           1985                                   
 562.  578 Papp                 Radovan         1977 Stepne Kozy zo Šale               
 563.  669 Parák                Jozef           1979                                   
 564.  287 Passmore             Jim             1970 North Devon Weazel running Clu    
 565.  447 Pastor               Branislav       1980                                   
 566.  748 Pástor               Rudolf          1975 TJ Rakovec nad Ondavou            
 567.  297 Pastucha             Radomír         1985                                   
 568.  534 Paškan               martin          1995                                   
 569.  434 Pašuth               Ján             1988                                   
 570.  433 Pašuth               Ondrej          1986                                   
 571.  118 Paták                Peter           1981 Račištorf                         
 572.  243 Pätoprstý            Ivan            1982 VODAVODA team                     
 573.  773 Pavkovcek            Fedor           1984 Jamnik                            
 574.  340 Pavlík               Ľuboš           1982 KBBS Turčianske Teplice           
 575.  241 Pavlik               Tomas           1977                                   
 576.   63 Pažitný              Peter           1976                                   
 577.  252 Pecník               Peter           1975                                   
 578.  195 Pecuš                Eduard          1970 Devín                             
 579.  150 Petrek               Jozef           1990 Bratislava                        
 580.  800 Petrek               Miroslav        1974 Bratislava                        
 581.   49 Petrovič             Matej           1982                                   
 582.   78 Philipp              Pavol           1981 HCC Slovakia                      
 583.  462 Pidík                Andrej          1985                                   
 584.  422 Pirhala              Marek           1977                                   
 585.  563 Planka               Peter           1977                                   
 586.  145 Plášek               Boris           1977                                   
 587.  637 Pleško               Michal          1984                                   
 588.  746 Podhorec             Rastislav       1972                                   
 589.  384 Podmajerský          Michal          1987                                   
 590.  253 Podoba               Pavol           1972                                   
 591.  347 Podstrelenec         Peter           1980                                   
 592.  298 Pokojny              Peter           1977                                   
 593.  852 Poláček              Ivan            1986 Žilina                            
 594.    8 Poláček              Peter           1976 Košice                            
 595.  512 Polák                Boris           1970 za machulky                       
 596.  321 Polák                Lukáš           1990                                   
 597.  591 Polák                Matej           1983                                   
 598.  293 Polak                Stepan          1977 Mombasa Athleets                  
 599.  339 Polakovič            Samuel          1974 ACC Malacky                       
 600.  204 Poliacik             Michal          1982 Nova Dubnica                      
 601.  362 Polťák               Miroslav        1983                                   
 602.  705 Popovič              Karol           1977 Britská medzinarodná škola        
 603.  402 Porubčan             Pavol           1971 MTB klub Dubnica                  
 604.  862 Potôček              Juraj           1986 Smädní Muži                       
 605.  593 Poul                 Miroslav        1977                                   
 606.  532 Pozdech              Julius          1970                                   
 607.  759 Pračko               Richard         1979                                   
 608.  461 Predajňa             Michal          1993                                   
 609.  296 Pribičko             Ivan            1988                                   
 610.  542 Pribičko             Ľuboslav        1975 ABB Slovensko                     
 611.  846 Pribila              Martin          1985                                   
 612.  498 Priečinský           Rudolf          1974 Konverzia.SK                      
 613.  783 Priehoda             Stefan          1971                                   
 614.  766 Privalinec           Dusan           1977 Biela stopa kremnica              
 615.  631 Prokein              Radovan         1982                                   
 616.  662 Prokop               Vladimír        1983 Scorpions Frisbee                 
 617.  356 Pršek                Henrich         1971 Megabooks Sk                      
 618.  338 Pruša                Juraj           1970                                   
 619.  247 Prutkay              Ivan            1978                                   
 620.   38 Pullmann             Martin          1986                                   
 621.   39 PUSS                 Adrian          1974 TJ Speedy Gonzales                
 622.   69 Rácik                Daniel          1976 neregistrovaný                    
 623.  330 Rajčák               Michal          1978                                   
 624.  156 Rajec                Peter           1975 Oktánový rýchlik                  
 625.  312 Rajniak              Michal          1981                                   
 626.  865 Rak                  Pavol           1977 Noerr Stiefenhofer Lutz           
 627.  860 Ralbovský            Tomáš           1981 RRC Hydrorock                     
 628.  706 Rapant               Marek           1991 Britská medzinarodná škola        
 629.  285 Rattaj               Igor            1971                                   
 630.   82 Rehák                Marcel          1980                                   
 631.  327 Režný                Daniel          1978                                   
 632.  489 Ricanek              Martin          1982 Natural bodybuilders              
 633.   34 Richter              Juraj           1982                                   
 634.  284 Richter              Richard         1978                                   
 635.  470 Rigler               Daniel          1980  /                                
 636.  530 Rohoň                Marek           1981                                   
 637.  230 ROMAN                Branislav       1980                                   
 638.  640 Rompf                Tomáš           1979 Dragonboat team Slovakia          
 639.  263 Rosa                 Juraj           1984 Quality Unit                      
 640.  592 Roth                 Peter           1971                                   
 641.   18 Rózsa                Branislav       1979 HC WHITE SHARKS                   
 642.  376 Rozsíval             Jaroslav        1983 Ernst & Young                     
 643.  205 Rudický              Martin          1981                                   
 644.   95 Ruman                Andrej          1978                                   
 645.  335 Rusnák               Tomáš           1986                                   
 646.  814 Rybar                Michal          1989 Ordo Draconis                     
 647.  400 Safko                Martin          1982                                   
 648.  756 Salay                Michal          1978                                   
 649.  343 Samilus Gábor        Zolo            1976 Kolon                             
 650.  213 Santavy              Jozef           1978 -                                 
 651.  135 Sáraz                Pavol           1976 Sri Chinmoy Marathon Team Slov    
 652.   22 Saraz                Pavol           1977 ZOCSR SR Šurany                   
 653.  421 Sásik                Marek           1979                                   
 654.  254 Sauer                Jozef           1973 Športový klub SPP                 
 655.  501 Schimm               Petr            1982                                   
 656.  554 Schmidt              Andrej          1981                                   
 657.   66 Schwarz              Jozef           1977 Software602 Slovensko             
 658.  741 Sedilek              Branislav       1978 Husky WRX STi                     
 659.  454 Sedlák               Ivan            1973                                   
 660.  270 Sedlák               Marcel          1972                                   
 661.   81 Sedlak               Pavol           1978 HCC Slovakia                      
 662.   54 Sekera               Vladimír        1982 HAD MA VLAS                       
 663.   94 Semsej               Matej           1982                                   
 664.  779 Skalák               Pavol           1983                                   
 665.  228 Sklenar              Martin          1980                                   
 666.  389 Sládeček             Benjamín        1977 KRB Partizánske                   
 667.  796 Sláma                Peter           1973                                   
 668.  749 Slaninka             Radoslav        1976                                   
 669.   50 Slavkovský           Rastislav       1981 inlajn.cz                         
 670.  603 Slezák               Peter           1986                                   
 671.  240 Sloboda              Vladimír        1979                                   
 672.  626 Sluch                Roman           1975 SAC Banska Stiavnica              
 673.  197 SMIESNY              Alexander       1977                                   
 674.  280 Snida                Peter           1981                                   
 675.  203 Sokoly               Ján             1984 SOFTEC                            
 676.  129 Soľár                Peter           1977 SCMT                              
 677.   88 Solhjoo              Ali             1990                                   
 678.  732 Soneiro              Alvaro          1980                                   
 679.  140 Sopcak               Igor            1975                                   
 680.  809 Sopko                Roman           1978 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 681.  344 Spišák               Ondrej          1982 KBBS Turčianske Teplice           
 682.  789 Spusta               Adam            1985                                   
 683.  333 Sroka                Tomáš           1984                                   
 684.  415 Staník               Jozef           1973 Dubková                           
 685.  771 Stanko               Peter           1975 Klub mladých farmaceutov          
 686.  100 Stašík               Pavol           1978                                   
 687.  721 Stefunko             Zdenko          1977                                   
 688.  611 Stehlík              Peter           1988                                   
 689.  836 Stepanov             Juraj           1977 Freestyle                         
 690.  751 Steranka             Roman           1984                                   
 691.  795 Steskál              Lukáš           1983                                   
 692.  552 Stolarik             Ivan            1989                                   
 693.  482 Straka               Daniel          1979                                   
 694.  570 Straka               Stefan          1983 TTC Bruck/ Leitha                 
 695.  392 Stromček             Viktor          1975                                   
 696.  707 Strýček              Branislav       1974 Britská medzinarodná škola        
 697.  167 Sumerling            Marek           1984 ACS Kompresory                    
 698.  168 Sumerling            Štefan          1971 ACS Kompresory                    
 699.  214 Sunderman            Robert          1971                                   
 700.  487 Sura                 Peter           1979                                   
 701.  577 Surda                Pavol           1984 Realiz sport team                 
 702.  165 Surovec              Martin          1982 ACS Kompresory                    
 703.   40 Suško                Vladimír        1981                                   
 704.  590 Svedoník             Pavol           1982                                   
 705.  595 Svetlík              Martin          1983 Scorpions Frisbee                 
 706.  790 Svinčák              Juraj           1987 AK AŠK Slávia Trnava              
 707.  420 Svozil               Karol           1979 Nasledoteam                       
 708.  560 Svrček               Jakub           1989                                   
 709.  219 Sykora               Tomas           1981 CRM Stars                         
 710.  734 Szab0                Peter           1982                                   
 711.  700 Szabó                Gábor           1976                                   
 712.  549 Szabo                Ladislav        1975                                   
 713.  304 Szabó                Zoltán          1975                                   
 714.  754 Száraz               Marek           1975 -                                 
 715.  448 Szetei               Pavol           1973                                   
 716.  369 Szost                Henryk          1982 JM Demolex Bardejov               
 717.  136 Šalkovič             Jaroslav        1974 JAGA Blatné                       
 718.    4 Šamaj                Michal          1980                                   
 719.  334 Šaradin              Dušan           1970                                   
 720.  616 Šaštinský            Juraj           1977                                   
 721.  672 Šatka                Radek           1973 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 722.  385 Ščevlík              Michal          1989 Biketrial.sk                      
 723.  817 Ščurik               Peter           1987                                   
 724.  823 Šebesta              Adam            1990                                   
 725.  490 Šebesta              Karol           1983                                   
 726.  624 Šefara               Andrej          1979 Husky WRX STi                     
 727.  550 Ševce                Ondrej          1986                                   
 728.  476 Šimek                Andrej          1975 BK Pyxida Čierne Kľačany          
 729.  854 Šimko                Tomáš           1980                                   
 730.  162 Šimo                 František       1985                                   
 731.  452 Šimo                 Jozef           1972 TermoCom                          
 732.  390 Šimo                 Michal          1982                                   
 733.   87 Šimora               Jozef           1971 ŠKP Bratislava                    
 734.  413 Šimunek              Ján             1972                                   
 735.  115 Šimunek              Michal          1983                                   
 736.   24 Šípoš                Dalibor         1976                                   
 737.  159 Šiška                Juraj           1993                                   
 738.  273 Škerlík              Roman           1981 sám za seba                       
 739.  364 Škvarenina           Michal          1983                                   
 740.  760 Šlúch                Roman           1975 QSCert, certifikácia ISO 9001     
 741.  406 Šoltýs               Milan           1972 Pyrobatys Batizovce               
 742.  221 Špajdel              Ľuboš           1981 ORACLE                            
 743.  436 Špirko               Marek           1975                                   
 744.  699 Štetina              Martin          1971                                   
 745.  504 ŠTEVICA              JOZEF           1970 KRB-PARTIZÁNSKE                   
 746.  286 Štofko               Róbert          1971                                   
 747.  527 Štok                 Peter           1992                                   
 748.  483 ŠTOLPA               VOJTĚCH         1980 MO Přemyslovice                   
 749.   59 Štreicher            Jozef           1971                                   
 750.  845 Štubniak             Daniel          1983                                   
 751.  232 Šturdík              Patrik          1972 Yak Steam                         
 752.  468 Šulaj                Andrej          1988 student FTVŠ                      
 753.  801 Švaňa                Filip           1980 Iron Team Bratislava              
 754.  720 Talak                David           1977                                   
 755.  365 Teleky               Ľuboš           1974                                   
 756.  859 Telepčák             Igor            1988                                   
 757.  733 Ternovszky           Gabriel         1983                                   
 758.   15 Tkáč                 Jaroslav        1977                                   
 759.  442 Tomasch              Roman           1982                                   
 760.  183 Tomašov              Patrik          1972 Klub biatlonu Jedľové Kostoľan    
 761.  449 Tomaštík             Roman           1980                                   
 762.   79 Tomcany              Miroslav        1971 HCC Slovakia                      
 763.   72 Tomka                Dušan           1974                                   
 764.  861 Török                Róbert          1990 RRC Hydrorock                     
 765.  525 Toth                 Julius          1971                                   
 766.  127 Tóth                 Martin          1991 RC Šamorín                        
 767.  397 Toth Vaňo            Jozef           1971                                   
 768.  708 Tourt                Daniel          1975 Britská medzinarodná škola        
 769.  837 Trebula              Roman           1974                                   
 770.  417 Trenčan              Rastislav       1974                                   
 771.  250 Trenka               Pavel           1973                                   
 772.  727 Trhan                Vladimír        1977                                   
 773.  395 Trnavský             Ondrej          1986                                   
 774.  398 Trnka                Roman           1972 INA Skalica                       
 775.  375 Troják               Martin          1978 Ernst & Young                     
 776.  472 Trunkvalter          Luboš           1984                                   
 777.  301 Tunega               Matej           1986 Sloboda a Solidarita              
 778.  342 Turcár               Martin          1993 Bratislava                        
 779.  458 Turi Nagy            Peter           1983                                   
 780.    9 Tvrdoň               Ľubomír         1978 ŠKP Bratislava                    
 781.  495 Tvrdon               Michal          1978 Global Changes                    
 782.  628 Uchaľ                Peter           1980                                   
 783.  480 Uher                 Dušan           1974                                   
 784.  784 Uhliar               Michal          1989 trekland                          
 785.  713 Ujhélyi              Kamil           1987                                   
 786.  160 Uličný               Marek           1976 Sri Chinmoy Marathon Team         
 787.  646 Uličný               Rastislav       1981 Sri Chinmoy Marathon Team         
 788.  822 Urban                Ján             1986                                   
 789.  318 Urbán                Peter           1982                                   
 790.  274 Urbanec              Andrej          1982                                   
 791.  111 Urbanovský           Marek           1983                                   
 792.   20 Urbanovský           Tomáš           1984                                   
 793.  653 Uriča                Miroslav        1976 Bratislava                        
 794.  641 Užík                 Marián          1975 SK IMPULZ BRATISLAVA              
 795.  841 Vaculik              Vladimir        1984                                   
 796.  731 Vadovič              Ivan            1980 Klub dunajských vodákov           
 797.  586 Vajs                 Roman           1989 Dukla BB                          
 798.  173 Valachovič           Jerguš          1989                                   
 799.  557 Valacsay             Roman           1980                                   
 800.  864 Valent               Martin          1985                                   
 801.  399 Valko                Andrej          1982                                   
 802.  113 Vaľko                Peter           1981                                   
 803.  588 Valkovic             Michal          1978 PYXIDA Cierne Klacany             
 804.      Valo                 Peter           1979                                   
 805.  607 Valter               Jan             1983                                   
 806.    6 Van Rijn             Hugo            1976                                   
 807.    1 Vanko                Miroslav        1973 TJ OBAL-SERVIS KOSICE             
 808.  103 Varga                Ladislav        1979                                   
 809.   21 Varga                Marián          1976 Downtown Bratislava               
 810.  857 Varga                Pavol           1975                                   
 811.  716 Vasek                Marián          1980 ACC Malacky                       
 812.  477 Vavrinčík            Juraj           1971                                   
 813.  484 Végh                 Andrej          1971 T-AGRO SK                         
 814.  695 Vereš                Štefan          1980 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 815.  573 Vereš                štefan          1980                                   
 816.   32 Vicen                Martin          1978                                   
 817.  432 Vida                 Tomas           1981                                   
 818.  141 Vidlička             Marek           1981 ŠKP Levice                        
 819.  636 Vika                 Alexander       1982                                   
 820.  174 Vinkovič             Slavomir        1979                                   
 821.  464 Visman               Leofwin         1970                                   
 822.  271 Vivoda               Jozef           1972 Kuchajdské Satelity               
 823.  276 Vojacik              Peter           1978                                   
 824.  678 Vojtek               Frantisek       1974 Triklub FTVS                      
 825.  491 Vojtek               Juraj           1974                                   
 826.  473 Vojtek               Peter           1982 TJ Borinka                        
 827.  722 Volný                Marek           1973                                   
 828.  539 Vozárik              Andrej          1977  ABB Slovensko                    
 829.  313 Vrabel               Marian          1971                                   
 830.  429 Vrba                 Branko          1973 REALIZ sport team                 
 831.  655 Vrba                 Michal          1981                                   
 832.  575 Vrbický              Andrej          1979 JAS                               
 833.   85 Vršek                Miroslav        1991                                   
 834.  536 Weber                Rišo            1987 Punk Funk Genius                  
 835.  709 Wiliams              Dan             1979 Britská medzinarodná škola        
 836.  711 Woodman              Woody           1971 Britská medzinarodná škola        
 837.  475 Würfl                Benjamín        1976                                   
 838.  848 Zafka                Peter           1977 Maratón klub Rajec                
 839.  190 Zajac                Stanislav       1979                                   
 840.  697 Zajiček              Andrej          1979                                   
 841.  457 Zaoral               Adam            1980                                   
 842.   37 Zelinka              Milan           1976                                   
 843.  105 Zeľo                 Rudolf          1973 Humenné                           
 844.   29 Zeman                Viktor          1976 Quality Unit                      
 845.  331 Zloch                Peter           1976                                   
 846.  807 Zoričak              Ján             1986 LKNSŠ Levoča                      
 847.  654 Zuzi                 Peter           1980                                   
 848.  492 Žačko                Ondrej          1983                                   
 849.  815 Žakarovský           Peter           1986                                   
 850.  602 Žifčák               Peter           1975 Tatranské Matliare                
 851.  226 Žigo                 Juraj           1970                                   
 852.  683 Žilák                Martin          1975                                   
 853.   41 Žitňanský            Robert          1976                                   

------ Kategória: B - Muži 40 - 49 rokov (1969 - 1960) - 11 625 m - www.vos-tpk.sk ----

   1. 1584 Ambroz               Jozef           1967 ŠK Olymp Slovakia                 
   2. 1562 Austen               Richard         1967 AC Vrable                         
   3. 1626 Bagin                Pavel           1961 IURIS                             
   4. 1582 Barančík             Ján             1968                                   
   5. 1590 Bartal               Richard         1969 Medial Awika/MCP                  
   6. 1641 Bauters              Wiliam          1966 Britská medzinarodná škola        
   7. 1587 Bazovský             Igor            1969 KST Limbaturist                   
   8. 1572 Benda                Oldřich         1961 Hrubšice                          
   9. 1524 Bényi                Zoltán          1964 AŠKP Žilina                       
  10. 1620 Bialko               Jaroslav        1965 ABB Slovensko                     
  11. 1508 Bíro                 Robert          1964 CH.de F.                          
  12. 1567 Bizub                Jozef           1961 Ernst & Young                     
  13. 1559 Bohunický            Ján             1964 BK Dolná Krupá                    
  14. 1510 Bojkovský            Pavol           1969                                   
  15. 1592 Borovsky             Branislav       1963 UPeCe                             
  16. 1556 Boszorád             Ladislav        1960 KRB Partizánske                   
  17. 1602 Brestovanský         Ľudovít         1965                                   
  18. 1608 Brida                Milan           1969 Zorica Radobica                   
  19. 1520 Brogyányi            Gabriel         1964                                   
  20. 1617 Celerin              Milan           1965 TAT Martin                        
  21. 1603 Chládek              Eduard          1964                                   
  22. 1569 Cibulka              Rastislav       1965                                   
  23. 1555 Citorík              Juraj           1965 BLK Mochovce                      
  24. 1599 Clark                Michael         1962                                   
  25. 1644 Cox                  Bernie          1969 Britská medzinarodná škola        
  26. 1625 Csenkey              Ľudovít         1969                                   
  27. 1536 Čambál               Branislav       1966                                   
  28. 1580 Čížek                Miroslav        1961                                   
  29. 1605 ČULIAK               Zdeno           1968 BLK Mochovce                      
  30. 1507 Dian                 Boris           1967                                   
  31. 1623 Díaz                 Ángel           1968                                   
  32. 1541 Dlhoš                Zdenko          1963                                   
  33. 1588 Dolák                Ján             1966 LK Sv. Jur                        
  34. 1532 Duffek               Štefan          1964 FLINSTONOVCI Holíč                
  35. 1638 Duus                 Kristian        1963                                   
  36. 1504 Egri                 Tomáš           1967                                   
  37. 1521 Fekete               Imrich          1963                                   
  38. 1657 Fellner              Ľuboš           1969 BUBO                              
  39. 1631 Fitzek               Milan           1967                                   
  40. 1670 Fleischer            Karol           1963                                   
  41. 1570 Franko               Peter           1965 ŠKL Bratislva                     
  42. 1628 Fumač                Milan           1963                                   
  43. 1612 Gabris               Peter           1962 Stupava                           
  44. 1601 Garaj st.            Milan           1966 Stavivá-Garaj,s.r.o.              
  45. 1645 Geunchel             Jun             1969 Britská medzinarodná škola        
  46. 1525 Goga                 Robert          1965                                   
  47. 1663 Graus                Ján             1961 Regulaterm                        
  48. 1585 Grit                 Stéphane        1967                                   
  49. 1506 Grman                Ivan            1967                                   
  50. 1643 Gudaba               Vladimir        1961                                   
  51. 1659 Guštafik             Peter           1961 Johnson Controls Lučenec          
  52. 1630 Hladký               Pavol           1964                                   
  53. 1621 Hlavčo               Ladislav        1961 ABB Slovensko                     
  54. 1505 Hoffmann             Vladimír        1965 AK BARS                           
  55. 1545 Hranka               Jozef           1961 AFK Nové Mesto nad Váhom          
  56. 1646 Hrčka                Ľubomír         1969 Fešák team Trnava                 
  57. 1604 Hrušovský            Igor            1964                                   
  58. 1660 Hulényi              Peter           1966                                   
  59. 1633 Indrisek             Tibor           1966 Trnavske Levy                     
  60. 1503 Ivan                 Marian          1962                                   
  61. 1611 Jamnický             Gejza           1964 BK Spišská Teplica                
  62. 1635 Jančík               Ivan            1961 Toptin Bratislava                 
  63. 1518 Jančovič             Igor            1964                                   
  64. 1647 Jochem               Sebastian       1964 Britská medzinarodná škola        
  65. 1648 Jones-Nerzic         Richard         1968 Britská medzinarodná škola        
  66. 1661 Kaclík               Pavol           1963                                   
  67. 1558 Kafoněk              Vlastimil       1967 MKŠK Modra                        
  68. 1551 Kalmár               Daniel          1960  ŠK-SPP                           
  69. 1544 KARABA               LUBOMIR         1963 AFK NOVE MESTO NAD VAHOM          
  70. 1578 Kecskés              Marek           1966 AC Nové Zámky                     
  71. 1549 Kičina               Ján             1962 Štátna pokladnica                 
  72. 1666 Knapík               Michal          1964 Levoča                            
  73. 1650 Knowlton             Jeff            1962 Britská medzinarodná škola        
  74. 1600 Kohút                Pavel           1963 Nováky                            
  75. 1522 KONTA                Vladimír        1965 GR ŽSR                            
  76. 1553 Kopčík               Róbert          1969 Trnava                            
  77. 1552 Kopčík               Tomáš           1968 Trnava                            
  78. 1624 Kopernicky           Pavol           1969 TRICKSTERS lacrosse team          
  79. 1501 Koszeghy             Albert          1962 AK BARS                           
  80. 1566 Košík                Miroslav        1967 Montel Veľký Krtíš                
  81. 1528 Kováčik              Ľudovít         1966                                   
  82. 1577 Krak                 Kristian        1965 TDM Krompachy                     
  83. 1669 kraszko              IVAN            1966                                   
  84. 1593 Kubán                Andrej          1968                                   
  85. 1594 Kubán                Rastislav       1968                                   
  86. 1534 Kubatka              Milan           1961 AC Martin                         
  87. 1535 Kühnert              Martin          1963 teneriffa gruppe                  
  88. 1547 KUNŠTEK              JOZEF           1966                                   
  89. 1619 Laincz               Miroslav        1964  ABB Slovensko                    
  90. 1615 Lakomý               Miroslav        1969                                   
  91. 1618 Leder                Andrej          1964  ABB Slovensko                    
  92. 1591 Lietavec             Ján             1967 Malženice                         
  93. 1629 Lisý                 Igor            1964 LK Jur Čeladice                   
  94. 1652 Macák                Jozef           1969 Britská medzinarodná škola        
  95. 1787 Maik                 Mariusz         1964 Klub Milosnikow Biegania          
  96. 1533 Malatin              Juraj           1963 RCP Team                          
  97. 1512 Martinec             Dano            1969 Železná studnička                 
  98. 1627 Martinovič           Miloš           1969 ORACLE                            
  99. 1586 Masarik              Drahoslav       1967 Trenčín                           
 100. 1656 Masaryk              Rastislav       1969                                   
 101. 1575 Mateička             Milan           1965 Šport Klub Morava                 
 102. 1649 Matis                Daniel          1962                                   
 103. 1502 MATIS                Daniel          1962 AK  Horacik  Banska Stiavnica     
 104. 1651 Méhes                Viliam          1962 Hasiči Dunajská Streda            
 105. 1563 Melicherčík          Igor            1962 BLK Mochovce                      
 106. 1526 Mercan               Cem             1969                                   
 107. 1540 Mesík                Mirosllav       1960                                   
 108. 1653 Meyer                Gilbert         1961 Britská medzinarodná škola        
 109. 1574 Mihalčík             Roman           1967                                   
 110. 1565 Mihálik              Štefan          1964                                   
 111. 1576 Mochnacký            Ján             1964 JM Demolex Bardejov               
 112. 1667 Mojzis               Jan             1969 HNTN "Hraj na tie nohy"           
 113. 1636 Náhlik               Luboš           1960 Bufon Atletik                     
 114. 1589 Nemec                Jozef           1960                                   
 115. 1564 Nižka                Jiří            1963 Barnex sport Brno                 
 116. 1546 Novák                Juraj           1968                                   
 117. 1539 NOVÁK                Tomáš           1960 ZŠ Mierová Bratislava             
 118. 1639 Novotny              Martin          1969                                   
 119. 1530 Ochotnický           Ľubomír         1966                                   
 120. 1654 Oldham               Gary            1960 Britská medzinarodná škola        
 121. 1514 Orth                 Ján             1963 Zohor                             
 122. 1515 Orth                 Milan           1961 Zohor                             
 123. 1511 Pajchl               Dalibor         1966                                   
 124. 1616 Paškan               martin          1967                                   
 125. 1554 Patočka              Petr            1963 BERNEX BRNO                       
 126. 1609 Pecník               Ivan            1968 Ekonóm Banská Bystrica            
 127. 1516 Petrík               Ľubomír         1960 Železná Studnička                 
 128. 1583 Petrikovič           Milan           1965 Slovenský orol Hrušovany          
 129. 1597 Pipíška              Igor            1967 Prievidza                         
 130. 1537 Polák                Jozef           1960 Hul                               
 131. 1640 Polák                Pavol           1968                                   
 132. 1529 PREFERTUS            Robert          1968 Tanad Sport - Banska Stiavnica    
 133. 1550 Puha                 Zoltán          1969 Kefe Komárom                      
 134. 1561 Rainbold             Robert          1966 teneriffa gruppe                  
 135. 1632 Ratkovský            Peter           1966 Bratislava                        
 136. 1642 Rieger               Jozef           1967                                   
 137. 1542 Rybanský             Roman           1967 Dunajská Lužná                    
 138. 1527 Rýdzi                Peter           1966                                   
 139. 1665 Schnorrer            Igor            1966                                   
 140. 1543 SEDLÁK               Jozef           1961                                   
 141. 1634 Smolár               Ondrej          1963                                   
 142. 1560 Stacho               Ján             1965 Šport Ludus Trnava                
 143. 1548 Strezenický          Jozef           1968                                   
 144. 1595 Szibilla             Ladislav        1963 Prievidza                         
 145. 1513 Šafarik              Peter           1960 Železná studnička                 
 146. 1614 Šebest               Peter           1963 Bratislava                        
 147. 1613 Šoltys               Jaroslav        1966                                   
 148. 1658 Špacír               Marián          1960 Komjatice                         
 149. 1610 Špilár               Peter           1962 ŠK Červoranč                      
 150. 1607 ŠTAFFEN              PAVOL           1966 MO Turie                          
 151. 1606 ŠTAFFEN              STANISLAV       1962 MO BANKA                          
 152. 1519 Štefanec             Ivan            1961                                   
 153. 1581 Thierry Arnaud       KELLER          1968 Team Triathlon Ironman            
 154. 1662 Ujhelyi              Ján             1968 TJ Unín                           
 155. 1538 Van Begin            Bruno           1968                                   
 156. 1655 Van Lancker          Jerome          1963 Britská medzinarodná škola        
 157. 1509 Vašina               Jozef           1966 AC Stavbár Nitra                  
 158. 1664 Villím               Ján             1961 KVP Košice                        
 159. 1637 Vinš                 Karol           1962 TRIATLON TEAM TRNAVA              
 160. 1596 Vlašič               Jozef           1969                                   
 161. 1598 Vozník               Ivan            1968 Prvá stavebná sporiteľňa a.s.     
 162. 1571 Výboh                Miroslav        1961                                   
 163. 1557 Zábojník             Boris           1963 Klub biatlonu Návojovce           
 164. 1568 Zatroch              Štefan          1962                                   
 165. 1573 Zoričák              Jozef           1968 BK Stará Ľubovňa                  
 166. 1579 Zubo                 Marián          1966                                   
 167. 1622 Zváč                 Martin          1963 Prievidza                         
 168. 1531 Žáčok                Roman           1968                                   

------ Kategória: C - Muži 50 - 59 rokov (1959 - 1950) - 11 625 m - www.vos-tpk.sk ----

   1. 1948 Bebjak               Jozef           1956 AS Hílek Žilina                   
   2. 1963 Bednarik             Stefan          1956                                   
   3. 1939 Benko                Róbert          1958 Športový klub SPP                 
   4. 1945 Bil                  Jaroslav        1959 VA Vyškov                         
   5. 1912 Bogacz               Zygmunt         1953 Klub Milosnikow Biegania          
   6. 1969 Bögi                 Alexander       1952                                   
   7. 1909 Bosák                Julián          1954 tjMagnezit                        
   8. 2006 Broda                Jozef           1952 Sokol Hrabkov                     
   9. 1902 Brogyányi            Daniel          1958                                   
  10. 2007 Buček                Ján             1956 Slovak Lines                      
  11. 2002 Chebeň               František       1953                                   
  12. 1989 CIZ                  Miroslav        1957                                   
  13. 1995 Couteau              Alain           1953                                   
  14. 1955 Csongrady            Rudolf          1959 AMK NOVE ZAMKY                    
  15. 1973 Čaniga               Stanislav       1957 KRB Partizánske                   
  16. 2001 Čema                 Marián          1953 KL Banská Bystica                 
  17. 1928 Černý                Miroslav        1958 AK Bojničky                       
  18. 1932 Dedinský             Dušan           1957 Devín - Dolné Koruny              
  19. 1975 Demský               Ivan            1957 BŠK Bardejov                      
  20. 1930 Dobšovič             Ľudovít         1952 Inštitút vzdelávania manažérov    
  21. 1918 Dzurinda             Mikulas         1955                                   
  22. 1957 Fapšo                Ľubomír         1956                                   
  23. 1959 Fendek               František       1957                                   
  24. 1992 Foltín               Viliam          1954 KT APOLLO                         
  25. 1915 Galád                Peter           1957                                   
  26. 1943 Gončár               JIŘÍ            1957 Líšenští BERANI                   
  27. 1927 Grunzweig            Peter           1956                                   
  28. 1954 Haluza               Marian          1950 AMK NOVE ZAMKY                    
  29. 1937 Hierweg              Karol           1958 KOBRA Bratislava                  
  30. 1997 Holík                Michal          1952 MH Consulting Bratislava          
  31. 1990 Horecký              Zdeno           1953                                   
  32. 1999 Hruza                Slavomir        1957 Biela stopa kremnica              
  33. 1976 Jacko                Andrej          1955 AJA NZ                            
  34. 1952 Janovcik             Miroslav        1959 AMK NOVE ZAMKY                    
  35. 1906 Káčerik              Vladimír        1957 MŠK Kysucké Nové Mesto            
  36. 1951 Kalazi               Jozef           1957 AMK NOVE ZAMKY                    
  37. 1911 Kalisz               Bronislaw       1950 Klub Milosnikow Biegania          
  38. 1921 Kiapeš               Dušan           1959 Turíčky                           
  39. 1967 Klinovsky            Jozef           1956                                   
  40. 1903 Klučka               Peter           1954 bez klubovej príslušnosti         
  41. 1924 Kmeť                 Gorazd          1956 Run Rabbit Run                    
  42. 1938 Kmeťo                Michal          1956 MKŠK Modra                        
  43. 1985 Kolcún               Peter           1955 Petržalka                         
  44. 1988 Kondapaneni          Ivo             1951                                   
  45. 1958 Konštiak             Pavol           1957                                   
  46. 1977 Kovac                Gabriel         1956                                   
  47. 1984 Kováč                Miroslav        1952 Trenčín                           
  48. 1968 Krajňák              Pavol           1952 KB Konstrukt                      
  49. 1965 Krčmárik             Jozef           1957                                   
  50. 1931 Kret                 Dušan           1957 DLX                               
  51. 1922 Kršák                Milan           1951                                   
  52. 2005 Kukučka              Stanislav       1952 Klub turistiky                    
  53. 1971 Lacko                Miroslav        1958 KRB Partizánske                   
  54. 1904 Litvák               Viktor          1952 DEDO Zálesie                      
  55. 1982 Lopatnik             Miroslav        1959 Triclub TRI VRABCE                
  56. 1991 Lukáč                Ján             1957 Lekáreň ARNIKA                    
  57. 1933 Lukes                Peter           1957                                   
  58. 1980 Majerník             Pavol           1956                                   
  59. 1916 Melichercik          Bohus           1957 BM Atletik                        
  60. 1919 Mlčúch               Jozef           1952 KT APOLLO BRATISLAVA              
  61. 1961 Nahalka              František       1959 KB Šuňava                         
  62. 1986 Národa               Zdenek          1957 AO TJ Slávia STU Bratislava       
  63. 1923 Okruhlica            Lubomir         1952                                   
  64. 1934 Oravec               Jozef           1959 Turistický klub Štart Ba          
  65. 1929 Oravec               Jozef           1957                                   
  66. 2008 Orság                Dušan           1957 SE Mochovce                       
  67. 2000 Ozorák               Štefan          1952 TK Nové Zámky                     
  68. 1946 Palatinus            Frantisek       1955                                   
  69. 1941 Palkovič             Pavol           1959 AK Junior Holíč                   
  70. 1962 Petrikovič           Rudolf          1950 Slovenský orol Hrušovany          
  71. 1907 Planka               Vojtech         1955 BK VP Malacky                     
  72. 1953 Polacek              Jan             1958 AMK NOVE ZAMKY                    
  73. 1987 Polakovič            Jozef           1953                                   
  74. 2003 Porubský             Dušan           1953 jogging Dubnica                   
  75. 1966 Prachár              Stanislav       1957 bez klubovej príslušnosti         
  76. 1964 Prokop               Jiří            1956 Konty G Zlín                      
  77. 1994 Pugh                 Gareth          1959 Britská medzinarodná škola        
  78. 1942 Richter              Ľubomír         1954                                   
  79. 1913 Rosol                Zbigniew        1956 Klub Milosnikow Biegania          
  80. 1914 Rosol                Zbigniew        1956 Klub Milosnikow Biegania          
  81. 1974 Rovný                Alexander       1951                                   
  82. 1920 Sasák                Jaromír         1951 obec Osuské                       
  83. 1940 Segeň                Jozef           1956 Športový klub SPP                 
  84. 1917 Seňan                Dušan           1954                                   
  85. 1972 Siklenka             Ludovít         1950 KRB Partizánske                   
  86. 1905 Slavkovský           Juraj           1955                                   
  87. 1908 Slavkovsky           Stefan          1958                                   
  88. 2004 Sliva                Ivan            1952                                   
  89. 1993 Staňo                Milan           1956                                   
  90. 1901 Stano                Milan           1956 MS NOVA BANA                      
  91. 1936 Šabík                František       1959 OFK Slepčany                      
  92. 1926 Špacír               Ladislav        1955 LOKO Břeclav                      
  93. 1970 ŠTUKA                Vladimír        1955 AŠK  Skalica                      
  94. 1925 Šujan                Vladimír        1951                                   
  95. 1935 Šusták               MIchal          1953                                   
  96. 1983 Šutka                Dušan           1952 KŠK Levice                        
  97. 1998 Urbanovič            Ladislav        1950                                   
  98. 1996 Urbanovič            Peter           1958                                   
  99. 1979 Valiska              Gabriel         1958 ŠKC Michalovce                    
 100. 1978 Vladimir             Sikula          1955                                   
 101. 1950 ZELENAY              Peter           1954 HOPKAJBEZKAJ                      
 102. 1956 Zelenik              Jozef           1953 Sperian Partizanske               
 103. 1910 Zlocha               Jozef           1957 Prievidza                         
 104. 1947 Zoller               Alexander       1954                                   
 105. 1949 Žilka                Ján             1957 Montel Veľký Krtíš                

------ Kategória: D - Muži 60 rokov a viac (1949 a starší) - 11 6 - www.vos-tpk.sk ----

   1. 2229 Babjak               Pavol           1949 KRŠ Banská Bystrica               
   2. 2205 Czyz                 Bogdan          1947 Klub Milosnikow Biegania          
   3. 2217 Domok                Imrich          1943 Spoje Veľky Krtís                 
   4. 2208 Fiamčík              Ladislav        1937 Bežecký klub StaráĽubovňa         
   5. 2203 Frabinski            Andrzej         1947 Klub Milosnikow Biegania          
   6. 2213 Gažo                 Stefan          1942 ASK Slávia Trnava                 
   7. 2218 Gossanyi             Gabriel         1948 MAC HUMENNÉ                       
   8. 2211 HLAVSA               FRANTIŠEK       1947 Pohořelice                        
   9. 2259 Holp                 Jan             1949 Nitra                             
  10. 2231 Keller               Marián          1944 ZŠK Vrbové                        
  11. 2215 Kollár               Jozef           1948 KRB Partizánske                   
  12. 2206 Kováč                Gustáv          1947 Alphamedical                      
  13. 2222 Kupec                Pavel           1943 Liga 100 Zlín                     
  14. 2201 Lysý                 Augustín        1948 KTK L.Mikuláš                     
  15. 2221 Malina               Lubor           1948                                   
  16. 2230 Nolz                 Wolfgang        1943 Österreichischer Touristenklub    
  17. 2219 Novak                Viliam          1942 Železná studnička Bratislava      
  18. 2207 Oborný               Josef           1949 Slavia UK, Bratislava             
  19. 2224 Samec                Milan           1948 KRB Partizánske                   
  20. 2225 Sedláček             Jozef           1939 Jogging Klub Trnava               
  21. 2223 Seman                Ivan            1942 ŠK  KRIVÁŇ Lipt.Ondrašová         
  22. 2216 Simon                Ladislav        1947                                   
  23. 2220 Skačan               Stanislav       1948 ProCS Šaľa                        
  24. 2204 Skrzek               Stanislaw       1939 Klub Milosnikow Biegania          
  25. 2209 Slušný               Slavomír        1948                                   
  26. 2228 Sopčák               Jaroslav        1943 Generali                          
  27. 2226 Szabo                Ladislav        1946 KRB Šala                          
  28. 2214 Zábojník             Viktor          1942 Klub biatlonu Návojovce           
  29. 2210 Žarnovičan           Vojtech         1949 SOFTEC                            

------ Kategória: E - Ženy do 34 rokov (2000 - 1975) - 11 625 m --- www.vos-tpk.sk ----

   1. 2420 Adamíková            Zuzana          1984                                   
   2. 2427 Adamová              Jana            1978 JAS                               
   3. 2462 Awadová              Lianka          1989 ...                               
   4. 2389 Babinská             Mária           1985 Scorpions Frisbee                 
   5. 2431 Bacova               Lubomira        1981                                   
   6. 2344 Bačová               Magdaléna       1981                                   
   7. 2467 Badinská             Miroslava       1980 BUBO                              
   8. 2320 Bajková              Lenka           1979                                   
   9. 2354 Baňasová             Katka           1979                                   
  10. 2367 Barcajová            Soňa            1985                                   
  11. 2407 Bartalská            Jana            1984                                   
  12. 2469 Bartosova            Petra           1985                                   
  13. 2466 Batmendijnová        Júlia           1988                                   
  14. 2325 Batmendijnova        Zuzana          1985 izba 921                          
  15. 2424 Bekeova              Daniela         1975 Bratislava                        
  16. 2474 Belvoncikova         Maria           1982                                   
  17. 2314 Benetinová           Asena           1981 HAD MA VLAS                       
  18. 2301 Berešová             Katarína        1987 OBAL SERVIS Košice                
  19. 2357 Birčáková            Júlia           1986                                   
  20. 2331 Bírová               Barbora         1989                                   
  21. 2397 Blahová              Silvia          1978 TRIATLON TEAM TRNAVA              
  22. 2370 Bobulova             Beata           1976                                   
  23. 2348 Bohatova             Lucia           1983                                   
  24. 2390 Böhmerová            Soňa            1977                                   
  25. 2346 Brezinová            Jana            1976                                   
  26. 2482 Bullová              Daniela         1982                                   
  27. 2362 Bušová               Eva             1986                                   
  28. 2312 Bútorová             Agáta           1984                                   
  29. 2485 BUTOROVA             JANA            1985                                   
  30. 2351 Chmelařová           Linda           1982                                   
  31. 2333 Chobodická           Lenka           1981 Sri Chinmoy Marathon Team         
  32. 2377 Čerňáková            Dagmar          1977                                   
  33. 2414 Čuláková             Katarína        1979                                   
  34. 2444 Čutková              Ľubomíra        1979                                   
  35. 2422 Dančíková            Jana            1984 ŽP Informatika                    
  36. 2380 Darvašová            Alena           1984                                   
  37. 2404 Duffkova             Irena           1976                                   
  38. 2443 Ďurajkova            Lenka           1984                                   
  39. 2338 Dušaničová           Janette         1975                                   
  40. 2435 Figurová             Iveta           1986                                   
  41. 2436 Figurová             Mária           1989                                   
  42. 2399 Filipova             Kamila          1980                                   
  43. 2398 Fojtikova            Lucia           1976                                   
  44. 2341 Galatová             Lucia           1978                                   
  45. 2359 Gálisová             Eliška          1986                                   
  46. 2358 Gálisová             Eliška          1986                                   
  47. 2440 Gandžalová           Ľubomíra        1984                                   
  48. 2316 Gánovská             Patrícia        1986                                   
  49. 2303 Gazdikova            Katarina        1982                                   
  50. 2324 Gešová               Petra           1988                                   
  51. 2360 Grajciarová          Eva             1984                                   
  52. 2328 Gubelová             Terézia         1983                                   
  53. 2355 Hanková              Veronika        1979 Športový klub polície Bratisla    
  54. 2481 Havettová            Miroslava       1982                                   
  55. 2468 Havrilová            Kristína        1982 BUBO                              
  56. 2456 Hollandova           Tessa           1991 Britská medzinarodná škola        
  57. 2411 Horecká              Zdena           1978 Šamorín                           
  58. 2472 Horvathova           Zuzana          1980                                   
  59. 2319 Hrickova             Adriana         1979                                   
  60. 2383 Hrivňáková           Lenka           1987                                   
  61. 2487 Hurbanova            Monika          1987 i-riders                          
  62. 2425 Huttová              Lucia           1991                                   
  63. 2347 Hybská               Elenka          1978                                   
  64. 2457 Irová                Katarína        1976 Britská medzinarodná škola        
  65. 2387 Jakubéczyová         Vladimíra       1975                                   
  66. 2365 Jankovičová          Naďa            1993 SPK Bratislava                    
  67. 2340 Jencova              Johana          1980 Gammlfleischparty                 
  68. 2321 Johanesova           Jana            1978 Hrom do piecky!                   
  69. 2364 Káčerová             Michaela        1993 SPK Bratislava                    
  70. 2307 Kamenská             Petra           1985 FaF UK Bratislava                 
  71. 2310 Kapsova              Andrea          1978                                   
  72. 2313 Kapšová              Jaroslava       1981 Jairo Outdoor                     
  73. 2382 Karpišová            Ivana           1988                                   
  74. 2458 Kasperova            Valentina       1992 Britská medzinarodná škola        
  75. 2406 Kátlovská            Zora            1980 TJ Rapid BA                       
  76. 2449 Kelusiakova          Katarina        1982                                   
  77. 2339 Klimanova            Helena          1981 Gammlfleischparty                 
  78. 2416 Klimová              Michaela        1979 AK Slávia                         
  79. 2308 Klouparová           Kateřina        1980                                   
  80. 2446 Kmeťová              Šimona          1986                                   
  81. 2484 Kmiťová              Jana            1975 Dunajčík                          
  82. 2368 Konczová             Janka           1978 Srnky Veľký Krtíš                 
  83. 2480 Korotvičková         Zuzana          1979 BK Steel Košice                   
  84. 2306 Kosikova             Veronika        1982                                   
  85. 2352 Kotzmanova           Kristina        1991                                   
  86. 2460 Kovačevič            Dubravka        1975 Britská medzinarodná škola        
  87. 2429 Kováčová             Veronika        1987 Trenčín                           
  88. 2448 Kráľová              Marcela         1979                                   
  89. 2329 Kráľová              Patrícia        1981                                   
  90. 2330 Krížiková            Martina         1981 Dobermani Domov                   
  91. 2342 Krnáčová             Soňa            1975 Klub biatlonu Jedľové Kostoľan    
  92. 2433 Kudrecová            Tatiana         1982 Sri Chinmoy Marathon Team         
  93. 2454 Kuhajdová            Monika          1977                                   
  94. 2309 Kurucova             Andrea          1983                                   
  95. 2394 Lacková              Diana           1989                                   
  96. 2403 Lajčáková            Kristína        1987 Team pána Komadela                
  97. 2392 Lázslová             Silvia          1993 SPK Bratislava                    
  98. 2366 Lipárová             Svetlana        1987 Trian ŠK UMB BB                   
  99. 2486 Ljubimová            Xénia           1986                                   
 100. 2361 Loeb                 Sabine          1977 teneriffa gruppe                  
 101. 2450 Lovásová             Erika           1980                                   
 102. 2417 Lučivjanská          Dáša            1984 Hrom do Piecky!                   
 103. 2473 Lukáčová             Monika          1992 HC EL DURO                        
 104. 2384 Maďarová             Martina         1978 Sri Chinmoy Marathon Team         
 105. 2459 Majernikova          Simona          1983                                   
 106. 2353 Malenovska           Klaudia         1989                                   
 107. 2356 Maňová               Aneta           1978                                   
 108. 2465 Marikovičová         Andrea          1983                                   
 109. 2336 Marková              Beáta           1984                                   
 110. 2373 Marusiakova          Miriam          1981 PIM RC, Praha                     
 111. 2315 Mazanova             Zuzana          1980                                   
 112. 2369 Mazúchová            Michaela        1987 Srnky Veľký Krtíš                 
 113. 2323 Menkynová            Janka           1982                                   
 114. 2471 Mesiarkinova         Martina         1981                                   
 115. 2408 Mesková              Lívia           1985                                   
 116. 2461 Meyer                Svenja          1994 Britská medzinarodná škola        
 117. 2378 Michalíková          Petronela       1982                                   
 118. 2402 Mihalikova           Jana            1980                                   
 119. 2412 Mihálová             Andrea          1980                                   
 120. 2304 Mikéciová            Lívia           1978                                   
 121. 2441 Mišenková            Zuzana          1982                                   
 122. 2337 Mišurová             Lucia           1983                                   
 123. 2475 Mojzisova            Lucia           1976                                   
 124. 2489 Molnar Coplakova     Tereza          1980                                   
 125. 2413 Nagyová              Vladislava      1983 Iron Team Bratislava              
 126. 2302 Nováčková            Zuzana          1982 AO TJ Slávia STU Bratislava       
 127. 2421 Ondrusova            lucia           1978                                   
 128. 2430 Orenčakova           Želmíra         1977                                   
 129. 2432 Orihelová            Miroslava       1978                                   
 130. 2327 Palušáková           Jana            1979                                   
 131. 2375 Pápayová             Dominika        1987 KBBS Turčianske Teplice           
 132. 2363 Paškanová            Katarína        1992 SPK Bratislava                    
 133. 2349 Pecníková            Miriam          1975                                   
 134. 2405 Pokojna              Barbora         1979                                   
 135. 2322 Polkorábová          Ľubica          1988                                   
 136. 2311 Poncova              Katarina        1980                                   
 137. 2423 Prachárová           Zuzana          1987                                   
 138. 2452 Repková              Michaela        1990                                   
 139. 2381 Sagová               Barbora         1988                                   
 140. 2488 Samekova             Lea             1977                                   
 141. 2400 Sarkanyova           Silvia          1977                                   
 142. 2332 SELECKÁ              KATARÍNA        1978                                   
 143. 2343 Sivoková             Katarína        1983                                   
 144. 2426 Sojková              Stanislava      1982 JAS                               
 145. 2326 Solmošiová           Eva             1980                                   
 146. 2335 Solteszova           Veronika        1985                                   
 147. 2463 Srnáková             Lenka           1985 ...                               
 148. 2428 Strelková            Silvia          1980                                   
 149. 2439 Suskova              Klaudia         1983                                   
 150. 2386 Svaljavčiková        Veronika        1988                                   
 151. 2350 Šamková              Jana            1978                                   
 152. 2451 Ščevíková            Andrea          1978                                   
 153. 2393 Šírová               Lucia           1989                                   
 154. 2418 Škovierová           Mária           1981 -                                 
 155. 2470 Špacírová            Zuzana          1985 Komjatice                         
 156. 2401 Špirková             Katarina        1976                                   
 157. 2317 Šrámková             Alžbeta         1978 ŠKP Bratislava                    
 158. 2479 Štadlerová           Viera           1982                                   
 159. 2391 Štellerová           Barbora         1992 SPK Bratislava                    
 160. 2396 Števánková           Daniela         1985 TRIATLON TEAM TRNAVA              
 161. 2395 Šturdíková           Karin           1979                                   
 162. 2372 Šutková              Veronika        1980                                   
 163. 2334 Švecová              Silvia          1986                                   
 164. 2305 Teliarová            Zuzana          1980                                   
 165. 2455 Tibenská             Lenka           1977                                   
 166. 2388 Točeková             Vladimíra       1984 ŽP Šport Podbrezová               
 167. 2442 Tóthová              Katarína        1984                                   
 168. 2438 Ujvári               Barbora         1981                                   
 169. 2371 Ulicna               Daniela         1979                                   
 170. 2477 Urbanovska           Andrea          1976                                   
 171. 2453 Vačoková             Věduna          1980                                   
 172. 2447 Valentova            Jana            1980 Soitron                           
 173. 2483 Valkovičová          Petra           1982                                   
 174. 2437 Vargova              Simona          1980                                   
 175. 2434 Viňanská             Martina         1992 Obalservis Košice                 
 176. 2415 Vladárová            Silvia          1988 -                                 
 177. 2410 Vlasková             Silvia          1981                                   
 178. 2345 Vojtášová            Zuzana          1979 Cyklistický klub Banská Bystri    
 179. 2478 Vojteková            Jana            1986                                   
 180. 2445 Vrabelova            Katarina        1981                                   
 181. 2376 Vyskočová            Soňa            1982                                   
 182. 2409 Zakova               Lucia           1980                                   
 183. 2476 Zastková             Marianna        1986                                   
 184. 2318 Zikmundová           Laura           1987                                   

------ Kategória: F - Ženy 35 rokov a viac (1974 a staršie) - 11 - www.vos-tpk.sk ----

   1. 2755 Balatoniová          Adriana         1974 HNTN "Hraj na tie nohy"           
   2. 2765 Bažalíková           Katarína        1965                                   
   3. 2718 Bekő                 Lívia           1973                                   
   4. 2717 Belková              Tereza          1972                                   
   5. 2735 Bigošova             Anna            1969                                   
   6. 2773 Brenčičová           Danuša          1952                                   
   7. 2769 Brocková             Ingrid          1963                                   
   8. 2756 Corker               Tracey          1969 Britská medzinarodná škola        
   9. 2767 Čapliarová           Lubica          1964 Srnky Veľký Krtíš                 
  10. 2753 Čišková              Daniela         1971                                   
  11. 2766 Fellnerová           Michaela        1973 BUBO                              
  12. 2739 Fendeková            Marta           1963 KB Šuňava                         
  13. 2706 Galádová             Soňa            1958                                   
  14. 2731 Gelenekyová          Monika          1966                                   
  15. 2708 Gmucová              Alena           1971 Krompachy                         
  16. 2737 Gontkovicova         Andrea          1973                                   
  17. 2754 Haszczyn             Elisabeth Ann   1969 --                                
  18. 2730 Huber                Miriam          1971 SPK Bratislava                    
  19. 2723 Hudáková             Jitka           1971 VTJ Blesk Trenčín                 
  20. 2768 Hulényiová           Tatiana         1966                                   
  21. 2721 Hulikova             Katarina        1973                                   
  22. 2741 Ilkovičová           Mária           1960                                   
  23. 2733 Janíková             Gabriela        1966                                   
  24. 2732 Jekkelová            Zdenka          1968 Srnky Veľký Krtíš                 
  25. 2757 Jones-Nerzic         Flo             1968 Britská medzinarodná škola        
  26. 2702 Kamenská             Iveta           1966 Mesto Levice                      
  27. 2746 Kasova               Jana            1965 LK Svätý Jur                      
  28. 2771 Kincelová            Marta           1954                                   
  29. 2725 Klimková             Pavla           1974                                   
  30. 2724 Kňažková             Silvia          1974 Športový klub SPP                 
  31. 2722 KNOTKOVÁ             Janka           1971 JEDNOTA Revúca                    
  32. 2728 Kollárová            Božena          1950 KRB Partizánske                   
  33. 2743 Kováčiková           Erika           1973                                   
  34. 2703 Križanová            Renáta          1974                                   
  35. 2709 Kršáková             Dana            1973                                   
  36. 2726 Kubalová             Silvia          1973 Zohor                             
  37. 2715 Kühnert              Mira            1967 tenerrifa gruppe                  
  38. 2770 Kukučková            Mária           1954 Klub turistiky                    
  39. 2749 Lakomá               Patrícia        1971                                   
  40. 2747 Lališová             Daniela         1971                                   
  41. 2701 Lysá                 Ludmila         1953 KTK L.Mikuláš                     
  42. 2748 Makovinská           Jarmila         1961                                   
  43. 2714 Masaryková           Zlatica         1966 ATU Košice                        
  44. 2742 Mašulovičová         Lenka           1973                                   
  45. 2758 Meyer                Katrin          1965 Britská medzinarodná škola        
  46. 2772 Michlíková           Dana            1969                                   
  47. 2738 Mikeskova            Marcela         1974                                   
  48. 2719 Mládeková            Jana            1974                                   
  49. 2759 Mornárová            Ingrid          1964 Britská medzinarodná škola        
  50. 2750 Mravcakova           Katarina        1973                                   
  51. 2740 Nahalková            Anna            1965 KB Šuňava                         
  52. 2745 Naňová               Hana            1971 BUBO                              
  53. 2710 Nobilet              Sabine          1970                                   
  54. 2704 Ochotnicka           Karen           1963 CPLDZ Bratislava                  
  55. 2760 Oldham               Patty           1962 Britská medzinarodná škola        
  56. 2705 OLIVIER              DELPHINE        1971                                   
  57. 2734 Papáčková            Ildiko          1964 AMK Nové Zámky                    
  58. 2711 PSAUME               Juliette        1971                                   
  59. 2712 Quesada              Caroline        1974                                   
  60. 2761 Roberts              Margaret        1961 Britská medzinarodná škola        
  61. 2720 Ruffini              Monika          1971                                   
  62. 2744 Sajgalikova          Katarina        1974                                   
  63. 2707 SARAZIN              PEGGY           1973                                   
  64. 2762 Shepper              Ann             1970 Britská medzinarodná škola        
  65. 2713 Solteszova           Libusa          1961                                   
  66. 2729 Stachová             Kvetoslava      1965 Šport Ludus Trnava                
  67. 2763 Veselá               Petra           1968 Britská medzinarodná škola        
  68. 2751 Vondrysková          Zuzana          1965                                   
  69. 2752 Vytrisalova          Viera           1969 -                                 
  70. 2764 Willey               Clare           1967 Britská medzinarodná škola        
  71. 2727 Závadová             Viera           1970                                   

------ Kategória: G - Chlapci 11-12 rokov (1998 - 1997) - 2 600 m - www.vos-tpk.sk ----

   1. 2921 Bažalík              Martin          1997                                   
   2. 2923 Chabreček            Filip           2000  HC Slovan                        
   3. 2908 Corker               Harry           2000 Britská medzinarodná škola        
   4. 2906 Hano                 Adam            1998 narnia tím                        
   5. 3022 Kiko                 Maximilián      1998                                   
   6. 2909 Kim                  Dong-Gyu        1997 Britská medzinarodná škola        
   7. 2910 Kováč                Patrik          1999 Britská medzinarodná škola        
   8. 2911 Leue                 Adrian          1999 Britská medzinarodná škola        
   9. 2912 Leue                 Julian          2000 Britská medzinarodná škola        
  10. 2905 Majer                Róbert          1998 Fenix Koliba                      
  11. 2913 McDaid               Eoin            2001 Britská medzinarodná škola        
  12. 2914 McDaid               Tadhg           1999 Britská medzinarodná škola        
  13. 2915 McDonald             Douglas         1999 Britská medzinarodná škola        
  14. 2916 Moorhouse            Ronan           1997 Britská medzinarodná škola        
  15. 2917 Morf                 Julian          1998 Britská medzinarodná škola        
  16. 2918 Osovcov              Arkadij         1997 Britská medzinarodná škola        
  17. 2904 Smetana              Marek           1997 SPK Bratislava                    
  18. 2903 Světlík              Alexender       1998 SPK Bratislava                    
  19. 2907 ŠTEVICA              Michal          1997 KRB-PARTIZÁNSKE                   
  20. 2919 Van Lancker          Theo            1999 Britská medzinarodná škola        
  21. 2920 Yoo                  Jae-Min         2000 Britská medzinarodná škola        
  22. 2901 Zigo                 David           1998                                   

------ Kategória: H - Chlapci 13 - 15 rokov (1996 - 1994) - 2 600 - www.vos-tpk.sk ----

   1. 2959 Bottlík              Jakub           1994 AOUK BA                           
   2. 2951 Černý                Filip           1994 AK Bojničky                       
   3. 2954 Čery                 Jukub           1996 SPK Bratislava                    
   4. 2963 Hano                 Andrej          1994 narnia tím                        
   5. 2964 Jochem               Lukas           1994 Britská medzinarodná škola        
   6. 2962 Masaryk              Martin          1994 ATU Košice                        
   7. 2955 Mucska               Marko           1994 SPK Bratislava                    
   8. 2952 Pešta                Matej           1996                                   
   9. 2967 Privalinec           Lukáš           1994 ŠG Stavbár Nitra                  
  10. 2956 Reffek               Christian       1995 SPK Bratislava                    
  11. 2961 Rejduga              Peter           1994 Alfa sport                        
  12. 2957 Stríž                Erik            1995 SPK Bratislava                    
  13. 2953 Strmiska             Andrej          1996 SPK Bratislava                    
  14. 2965 Sunwoo               Chris           1996 Britská medzinarodná škola        
  15. 2966 Takahashi            Kota            1996 Britská medzinarodná škola        
  16. 2958 Vaško                Martin          1994 AK Bojničky                       
  17. 2960 Vozník               David           1994 Prvá stavebná sporiteľna a.s.     

------ Kategória: I - Dievčatá 11 - 12 rokov (1998 - 1997) - 2 60 - www.vos-tpk.sk ----

   1. 3060 Car                  Dora            1997 Britská medzinarodná škola        
   2. 3053 Demeterová           Sandra          1997 Atletický klub Bojničky           
   3. 3061 Grozdanovska         Julia           1998 Britská medzinarodná škola        
   4. 3062 Jochem               Rebeka          1997 Britská medzinarodná škola        
   5. 3055 Karmanová            Klára           1997 SPK Bratislava                    
   6. 3064 Kim                  Kelly           1997 Britská medzinarodná škola        
   7. 3063 Kim                  Min-Ji          2000 Britská medzinarodná škola        
   8. 3052 Krnáčová             Caroline        1998 Klub biatlonu Jedľové Kostoľan    
   9. 3054 Kyselová             Lucia           1998 Atletický klub Bojničky           
  10. 3065 Lemmens              Maartje         1997 Britská medzinarodná škola        
  11. 3066 Lepez                France          2000 Britská medzinarodná škola        
  12. 3067 Lepez                Lucie           1998 Britská medzinarodná škola        
  13. 3051 Lysakova - Ivanova   Michaela        1998                                   
  14. 3068 Macknezie            Freya           2000 Britská medzinarodná škola        
  15. 3069 Majská               Nicole          1997 Britská medzinarodná škola        
  16. 3070 Nesvadba             Lara            1998 Britská medzinarodná škola        
  17. 3071 Novotná              Nina            1997 Britská medzinarodná škola        
  18. 3072 Park                 Yoon - A        1997 Britská medzinarodná škola        
  19. 3079 Raczova              Denisa          1998 PRAVA RODINA                      
  20. 3075 Ribis                Arianna         1998 Britská medzinarodná škola        
  21. 3076 Samolejová           Diana           1997                                   
  22. 3077 Schnorrerová         Vanessa         1997                                   
  23. 3059 Šoltysová            Terézia         1997                                   
  24. 3073 Takahashi            Juli            1998 Britská medzinarodná škola        
  25. 3058 Urbaničová           Lenka           1998                                   
  26. 3057 Urbaničová           Simona          1998                                   
  27. 3056 Vozníková            Katarína        1997 Prva stavebna sporitelna a.s.     
  28. 3074 Watanabe             Reina           1998 Britská medzinarodná škola        

------ Kategória: J - Dievčatá 13 - 15 rokov (1996 - 1994) - 2 60 - www.vos-tpk.sk ----

   1. 3106 Azimi                Mariam          1995 Britská medzinarodná škola        
   2. 3107 Babčanová            Zuzana          1994 Britská medzinarodná škola        
   3. 3103 Borovska             Klarika         1994 UPeCe                             
   4. 3108 Brečková             Barbora         1995 Britská medzinarodná škola        
   5. 3109 Dumarey              Katarína        1996 Britská medzinarodná škola        
   6. 3110 Grozdanovska         Josephine       1995 Britská medzinarodná škola        
   7. 3111 Guesdon              Aenor           1995 Britská medzinarodná škola        
   8. 3112 Herczeg              Maria           1994 Britská medzinarodná škola        
   9. 3113 Hoffmannová          Vierka          1994 Britská medzinarodná škola        
  10. 3114 Hoppeová             Veronika        1995 Britská medzinarodná škola        
  11. 3131 Janečková            Lucia           1995 AC Nové Zámky                     
  12. 3115 Johanpour            Nura            1996 Britská medzinarodná škola        
  13. 3116 Konopková            Lucia           1995 Britská medzinarodná škola        
  14. 3101 Lackovičová          Romana          1994 Atletický klub Bojničky           
  15. 3117 Lepez                Mathilde        1996 Britská medzinarodná škola        
  16. 3105 Lohyňová             Kornélia        1995 Slávia UK                         
  17. 3118 Mac                  Terezka         1996 Britská medzinarodná škola        
  18. 3119 Mede                 Adel            1995 Britská medzinarodná škola        
  19. 3120 Mumby                Freya           1994 Britská medzinarodná škola        
  20. 3121 Nesvadba             Noe             1995 Britská medzinarodná škola        
  21. 3104 Nováková             Lucia           1996                                   
  22. 3122 Oldham               Zoe             1995 Britská medzinarodná škola        
  23. 3123 Radoja               Lauren          1994 Britská medzinarodná škola        
  24. 3124 Strýčková            Katarína        1995 Britská medzinarodná škola        
  25. 3125 Sulíková             Simi            1995 Britská medzinarodná škola        
  26. 3102 Štellerová           Andrea          1995 SPK Bratislava                    
  27. 3126 Tuhárska             Žofia           1995 Britská medzinarodná škola        
  28. 3127 Veselá               Andie           1996 Britská medzinarodná škola        
  29. 3128 Vígľašská            Diana           1994 Britská medzinarodná škola        
  30. 3129 Yoo                  Yae-Young       1996 Britská medzinarodná škola        
  31. 3130 Yu                   Chuxuan         1996 Britská medzinarodná škola        

------ Kategória: K - Rekreační bežci - MIX (1993 a starší) - 2 6 - www.vos-tpk.sk ----

   1. 3160 Brandolino           Evan            1993 Britská medzinarodná škola        
   2. 3047 Camastra             Luigi           1993                                   
   3. 3161 Camino               Joel            1965 Britská medzinarodná škola        
   4. 3162 Chabrová             Iveta           1969 Britská medzinarodná škola        
   5. 3032 Ďatková              Anežka          1990 Klub biatlonu Jedľové Kostoľan    
   6. 3046 Fekete               Richard         1992                                   
   7. 3163 Grozdanovský         Róbert          1967 Britská medzinarodná škola        
   8. 3157 Kazík                Jakub           1992 SOŠ geodetická Bratislava         
   9. 3164 Kim                  Kyung-He        1969 Britská medzinarodná škola        
  10. 3165 Macová               Jana            1969 Britská medzinarodná škola        
  11. 3166 Majská               Danka           1973 Britská medzinarodná škola        
  12. 3167 Medeová              Helena          1964 Britská medzinarodná škola        
  13. 3168 Meehan               Nikki           1968 Britská medzinarodná škola        
  14. 3169 Nesvadba             Franklin        1960 Britská medzinarodná škola        
  15. 3036 Okáliová             Milica          1970                                   
  16. 3035 Peštová              Gabriela        1972                                   
  17. 3033 Pokorný              Marek           1992                                   
  18. 3170 Ribis                Mirko           1966 Britská medzinarodná škola        
  19. 3171 Ribis                Sylvia          1965 Britská medzinarodná škola        
  20. 3172 Romhanyi             Bea             1978 Britská medzinarodná škola        
  21. 3173 Soh                  Eun-Jung        1968 Britská medzinarodná škola        
  22. 3174 Thienpont            Katrien         1963 Britská medzinarodná škola        
  23. 3159 Tomášeková           Júlia           1980                                   
  24. 3175 Tuhárska             Barbi           1992 Britská medzinarodná škola