Zoznam prihlásených pretekárov

(Počet prihlásených celkom: 801, počet zaplatených celkom: 514)

Kategória MA - Muži 20-39 rokov (1996 - 1977) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 229, počet zaplatených: 134)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Akuratny Michal Košice  1089220316  343  N
Antol Michal Jakubovany  1050620315  32  A
Artim Pavol Košice  1069820315  345  N
Bača Radoslav Košice  1081220315  348  N
Báča Štefan Košice  1086920316  34  A
Bačo Benjamin Betliar  1087120316  349  N
Baran Branislav Košice  1091420316  38  A
Bavoľár Matúš Rozhanovce  1094420316  40  A
Benedik Martin Gemerská Poloma   1093220316  353  N
Bicčuš Lukáš Stará Ľubovňa  1095520316  42  A
Bily Matus Košice  1002320315  357  N
Bodnár Ondrej Labaš  1014020315  45  A
Bodnár Michal Active life  1095920316  359  N
Branc Miro Metro  1004220315  48  A
Brižek Marek Košice  1052420315  361  N
Bujda Stanislav Kružlov  1095420316  363  N
Burchard Jakub JM Demolex Bardejov  1074920315  15  N
Camberovitch René MBO Strážske  1085520316  365  A
Ceklovsky Peter   1021920315  53  A
Cerula Marek Vranovske vydry   1022220315  54  A
Čačo Anton Víťaz  1083620315  57  A
Čamák Martin   1049720315  60  A
Čarňanský Róbert Afyonkarahisar  1034420315  61  A
Čarnoký Andrej NEMAK Slovakia & JOBELSA SLOVENSKO  1034120315  366  N
Čepko Martin Partizánske  1022320315  62  A
Čigaš Marek Košická Polianka  1016620315  368  N
Čižmár Peter Košice  1006720315  371  N
Čontofalský Matej Mesto Košice  1070620315  24  A
Dečo Richard Ness Košice  1096520316  64  A
Dermek Maroš   1004420315  65  A
Derňar Tomáš ŠK KOMPAS  1016520315  66  A
Doboš Július Košice  1022620315  67  A
Dobranský Ján Active life  1047020315  68  A
Domaracký Ľubomír   1094520316  375  N
Dubjel Slavomír Stará Ľubovňa  1024020315  71  A
Dučák Dávid Active life  1012020315  72  A
Dujčák Martin Košice  1049020315  73  A
Dulina Jaroslav Mesto Košice  1071220315  30  A
Dunajsky Tomáš Košice  1032220315  378  N
Ďurčanský Dalibor Energocontrol  1088320316  75  A
Ďurčík Zoltán TJ Ľadovo  1098020316  76  A
Džačko Štefan Košice  1026720315  78  A
Fábián Peter AK Maratón Rožňava  1085920316  380  N
Fazekaš Miroslav Úrad Košického samosprávneho kraja - Odbor dopravy  1020820315  80  A
Fekete Mikulas   1009520315  81  A
Ferko Matúš   1047820315  83  A
Ficzeri Marek Labaš s.r.o.  1099220316  84  A
Frnčo Roman Bežím za krajšie Jazero  1010420315  86  A
Frohlich Ondrej Košice  1083520315  384  A
Gajdos Tomas   1093820316  385  N
Gáll Tomáš Active life  1034020315  90  A
Gašpar Slavomír Košice  1083920316  386  A
Gdovin Lukas Idem si svoje!  1052220315  388  N
Giertl Adam Košice  1046220315  389  N
Gočik Miroslav Golem fitness club  1089620316  390  N
Godora Martin Labaš s.r.o.  1098820316  94  A
Goliaš Richard MTS - Košice  1014720315  391  N
Görög Pavol Košice  1043920315  98  A
Grega Ľubomír Prešov  1090220316  392  N
Grofčík Štefan Košice  1035120315  395  N
Gromovský Pavel LETCI  1046620315  396  N
Grulling Karol Ness Košice  1097020316  101  A
Grybos Szymon ŠK KOMPS  1050520315  397  N
Gyongyosi Zdenko Labaš s.r.o.  1099120316  104  A
Halama Maros TUKE, HF  1019320315  107  A
Halász Ladislav ŠK Bodva  1042920315  108  A
Henček Emil Active life  1006220315  110  A
Hlaváč Pavol Nezmrzliaci Humenné  1016020315  400  N
Hnat Martin Košice  1080620315  568  N
Hric Vladimir VTJ Prešov  1016420315  114  A
Hriczo Vladimir Košice  1089020316  115  A
Hromjak Lukas Jedno pivko denne  1022920315  575  N
Hromjak Tomas Jedno pivko denne  1023020315  576  N
Hudák Vladimír Valaliky  1047320315  117  A
Hudák Matúš www.peknyobraz.sk  1092220316  116  A
Hudy Vlado be posITive  1021020315  119  A
Hurajt Marián   1025420315  582  N
Hybala Mikulas BehomLesom  1018620315  122  A
Ildža Martin Prešov  1080920315  124  A
Isza Julius Seňa  1029620315  589  N
Jakab Jaroslav   1036420315  130  A
Jakim Štefan Bohdanovce  1017420315  17  N
Jančík Lukáš Košice  1074520315  591  N
Jaroš Pavol LETCI  1034320315  133  A
Jeník Dominik Ness Košice  1097420316  134  A
Jonáš Peter ŠK KOMPAS  1031120315  135  A
Jopek Robert In Box Agency, Košice  1051320315  596  N
Juhas Cyril   1091820316  597  N
Kačmár Ján Košice  1034620315  600  N
Kaprál Matúš Klub OB ATU Košice  1003420315  142  A
Karabin Jozef Občianske združenie Pomoc Perešu  1048920315  143  A
Kaško Dávid pro-body.sk  1097620316  608  N
Kašper Adrián Getrag Ličartovce  1094620316  609  A
Kender Miroslav   1075120315  613  N
Keruľ František StudentTIMES  1008820315  148  A
Kirsch Peter   1046720315  150  A
Kiss Jozef   1088420316  151  A
Klamarčík Jakub Hasiči Žilinská univerzita  1011820315  152  A
Kléri Róbert Perín-Chym  1016720315  154  A
Klesc Matej Active life  1033320315  616  N
Knižka Matúš Švábovce  1007220315  157  A
Kocergin Juraj ProSport team Kosice  1024720315  622  N
Kollarčík Peter Sedlice  1044520315  623  N
Kondrot Michal GBS Embraco  1033720315  624  N
Konfrater Peter Košice  1088120316  625  N
Kónya Michal Shin Junsui Do  1004620315  161  A
Koprivý Lukáš KST Prieslop  1049420315  162  A
Kornejčuk Alexander Active life  1017020315  630  N
Koštial Lukáš Košice  1001520315  631  N
Kováč Peter Ness Košice  1096420316  166  A
Krajčík Michal Klub OB ATU Košice  1003720315  A
Kraviansky Daniel pro-body.sk  1010220315  A
Krcho Tomáš Ness Košice  1097520316  175  A
Kulcsar Robert Shin Junsui Do  1002520315  183  A
Kulič Tomáš Metro  1025320315  186  A
Kusnirik Pavol Košice  1071920315  642  N
Kvapil Miroslav Košice  1088820316  646  N
Kyseľ Roman Košice  1089820316  647  N
Lacko Ľuboš Active life  1001420315  196  A
Lami Michal Klub OB ATU Košice  1003520315  A
Lami František Klub OB ATU Košice  1045320315  12  A
Lancik Branislav be posITive  1020920315  197  A
Lengyel Lubomir   1052820315  651  N
Lengyel Daniel Active life  1072120315  650  N
Lörinc Jozef 05 BK Furča Košice  1004720315  659  N
Lukáč Matej Košice  1072720315  661  A
Machava Rastislav Košice  1090120316  666  N
Majcher ,Ing. Michal Trebisov  1092320316  667  N
Majerník Miloš Košice  1012920315  203  A
Makara Karol Prešov - Šalgovík  1028620315  670  N
Makovický Martin Košice  1006620315  671  N
Marko Zlatko Spider Porúbka  1033620315  209  A
Maťašovský Michal Active life  1006320315  211  A
Matviychuk Oleksander JM Demolex Bardejov  1074820315  N
Medvec Matúš   1052520315  215  A
Menyhert Viktor Active life  1019720315  216  A
Merc Jaroslav JaM&JaM  1009020315  218  A
Miga Martin Metro  1003120315  222  A
Mihók Gabriel AK Maratón Rožňava  1086020316  679  N
Mikloš Dominik Snina  1087920316  681  N
Mirossay Pavol Košice  1029220315  684  N
Mitro Zoltán Košice  1080420315  685  N
Mlynárik Viktor Ness Košice  1096720316  226  A
Mušinský Tomáš Klub OB ATU Košice  1028520315  A
Nitkulinec Štefan Klub OB ATU Košice  1009320315  232  A
Nosáľ Michal Košice  1019920315  693  N
Novák Peter Detská organizácia MAMUT  1074720315  233  A
Ondecek Lukas Bardejov  1072320315  696  N
Onofrej Erik 05 BK Furča Košice  1093720316  698  N
Oravec Erik Zemplínska Teplica  1002020315  699  N
Pálfi Štefan STEPAL-strechy  1051420315  700  N
Palla Peter Mesto Košice  1070820315  26  A
Parilák Martin Stropkov  1093420316  703  N
Pástor Juraj Active life  1022120315  240  A
Penzeš Štefan BSŠ Rožňava  1027620315  708  N
Petik Pavol Košice  1047420315  245  A
Petrulak Martin Ness Košice  1097220316  248  A
Pijala Ján Active life  1013820315  249  A
Polak Marek Košice  1087220316  715  A
Polakovič Róbert Petty Racing  1006020315  716  N
Popik Michal Active life  1009420315  251  A
Pramuka Miroslav Košice  1013220315  253  A
Prunyi Tibor Košice  1008020315  720  N
Ramáč Peter Košická Nová Ves  1002420315  257  A
Remias Peter Active life  1002720315  258  A
Reviľák Radomír Geodeticca running team  1004120315  727  N
Rohaľ Ján MBO Strážske  1085420316  729  A
Románek Michal Košice  1092720316  263  A
Ružik Andrej AK Maratón Rožňava  1085820316  734  N
Sajdak Dominik   1092520316  265  A
Salončuk Miroslav Active life  1050120315  737  N
Sárossy Gabriel   1052620315  738  N
Schmiedl Peter Wings for Life running team  1098320316  13  A
Seman Štefan   1094020316  740  A
Sendecký Jaroslav Poprad  1019820315  266  A
Sidor Rastislav Košice  1047220315  268  A
Socha Maroš MARAS team  1020720315  272  A
Sokirka Ivan Vajkovce  1016320315  750  N
Sopko Vladimír   1028720315  273  A
Starec Michal   1024220315  276  A
Stasik Jozef Bertotovce  1023120315  277  A
Straka Martin ŠK KOMPAS  1033120315  755  N
Suvák Štefan Kriwo team Jantex Humenné  1089320316  759  N
Sýkora Daniel Košice  1015920315  284  A
Szivos Zoltan Batka  1031020315  286  A
Šarek Gabriel Active life  1027120315  287  A
Šefara Tomáš Košice  1007520315  288  A
Šelleng Marek Labaš s.r.o.  1099020316  289  A
Šemrák Peter 4UTondy Bike Racing Team  1036920315  762  N
Šperling Vladimír Active life  1027220315  765  N
Štubňa Marcel Košice  1046420315  295  A
Tajblik Rastislav TJB  1011520315  296  A
Takáč Stanislav Mesto Košice  1070720315  25  A
Takáč Dalibor pro-body.sk  1096120316  297  A
Timár Ján Košice  1029020315  299  A
Tirpák Matúš Soľ  1086420316  767  N
Tomčík Jozef Tomčíky  1011420315  300  A
Tomčík Tomáš Tomčíky  1021620315  301  A
Trojčák Martin Košice  1008620315  307  A
Turansky Erik Cierne nad Toplou  1073820315  770  N
Turčan Martin Mesto Banská Bystrica  1098520316  31  A
Tysz Adam Klub OB ATU Košice  1003320315  14  A
Ugray Dávid Klub OB ATU Košice  1010320315  309  A
Uličný Peter Prešov  1083320315  311  A
Urban Jozef Active life  1020520315  312  A
Urban Jozef TJ Obal servis Košice - LITVOR  1089520316  N
Vagaš Marek Zemplínska Teplica  1050320315  773  N
Vagaš Matúš Malé Ozorovce  1083420315  774  N
Vaktor Rudolf Košice  1015520315  314  A
Vaktor Igor TJ Obal servis Košice  1088620316  775  N
Vavrek Matej LRacing  1045220315  783  N
Vazur Marian Košice  1051120315  784  N
Veles Jan mustang.farrier  1001720315  785  N
Veselý Roman Ness Košice  1096320316  323  A
Vízi Juraj Košice  1021820315  325  A
Vojtek Daniel Svidník  1097920316  792  N
Vozár Erik Šarišské Sokolovce  1083020315  793  N
Vychovalý Pavol Podolínec  1024120315  331  A
Vyletel Dušan Hodruša  1091620316  332  A
Vyšňovský Patrik Labaš s.r.o.  1098920316  333  A
Wiener Jaroslav Košice  1096020316  795  N
Woolf Lionel Auckland  1091920316  796  N
Zaremba Peter Ptičie  1032620315  336  A
Zelenák Kamil Behám s mojou Tinkou :-)  1001620315  338  A
Zimmermann Marián Šport team Hritz Nová Lesná & Zimmermann running t  1025220315  339  A
Zuščák Jozef ZuscakFAMILY  1029320315  801  N
Zuščák Ladislav ZuscakFAMILY  1029420315  802  N
Zuščák František ZuscakFAMILY  1029520315  800  N
Zuzik Jozef Košice  1042520315  803  N
 

Kategória MB - Muži 40-49 rokov (1976 - 1967) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 92, počet zaplatených: 58)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Alonzo Hugo Madrid  1098420316  A
Balážik Milan   1017120315  36  A
Bartko Martin Bajerov  1007620315  39  A
Bobenič Radoslav Košice  1008520315  43  A
Bodnár Marcel Košice  1008920315  358  N
Bujdoš Radoslav Triatlon Team Nereus Žilina  1010020315  364  N
Chomiscak Maros Košice  1026920315  123  A
Chytil Peter BK Steel Košice  1096620316  587  N
Fábry Peter ZŠ Trebišovská 10  1001920315  382  N
Gajdoš Vladimír Ness Košice  1096920316  87  A
Gall Róbert Košice  1051920315  89  A
Gašpar Slavomír Košice  1097320316  387  A
Gečan Radoslav Košice  1018120315  92  A
Geňo Radoslav Košice  1007820315  93  A
Goliaš Dušan Za priateľa Badeka   1015820315  95  A
Grendel Peter Autoškola Grendel  1050820315  100  A
Herczeg Csaba Košice  1014620315  111  A
Horňák Marek Michaľany  1093120316  570  A
Hreško Pavol MARAS team  1023220315  113  A
Hric Ján Saška-Košice  1019120315  573  N
Hudec Erich VTJ Prešov  1033920315  118  A
Ildža Martin Prešov  1084220316  125  A
Ištoňa Peter KKRĽH  1002220315  128  A
Juraško Peter pro-body.sk  1087320316  137  A
Kamas Tomáš ŠKP Slovakia  1007920315  139  A
Kantorák Richard Košice  1028420315  141  A
Kiča Daniel   1004320315  149  A
Klír Robert Košice  1080820315  618  N
Klus Marek   1005320315  619  N
Kmec Rastislav Košice  1088020316  620  N
Knap Viliam Košice  1023920315  621  N
Kopkáš Radoslav WANES Košice  1030020315  628  N
Kovač Marian Active life  1029820315  632  N
Kozák Ľuboslav Košice  1086220316  169  A
Kubik Stanislav Active life  1017720315  179  A
Kukura Peter Košice  1071520315  639  N
Kulič Ladislav Košice  1019520315  185  A
Kulík Elo Košice  1001020315  187  A
Kundis Slavo Marathon BB team  1024320315  641  N
Kundrát Juraj be posITive  1045020315  190  A
Kušnír Martin Košice  1069720315  644  N
Lenárt Miroslav Mesto Košice  1070420315  22  A
Leško Peter GETRAG  1042620315  198  A
Lipovský Vladislav MBO Strážske  1085220316  655  A
Lupták Marcel Košice  1092020316  663  A
Majerník Milan MARAS team  1020220315  202  A
Mamčak Róbert Active life  1000820315  672  N
Matusák Martin Košice  1000720315  213  A
Merc Jaroslav JaM&JaM  1009120315  219  A
Mesároš Ján Active life  1019220315  221  A
Mika Martin Bardejov  1018720315  680  N
Mikluš Marián Košice  1029120315  224  A
Moško Radoslav   1089120316  690  N
Novotný Anton Košice  1010820315  234  A
Obušek Jozef DM fans  1002820315  235  A
Ondruška Ladislav Active life  1009720315  238  A
Pado Rudolf Liptovský Mikuláš   1026120315  239  A
Pavela Ľudovít KOB Kysak  1027020315  241  A
Pavlik Peter Košice - Krásna  1044220315  705  N
Perjéssy Jozef Košice  1022420315  244  A
Peško Boris VSE  1028820315  712  N
Petruš Martin Mesto Košice  1071020315  28  A
Petruško Martin Mesto Košice  1070220315  21  A
Pijala Slavomír Košice  1049120315  714  N
Polončák Ján Svidník  1024520315  250  A
Polovka Miroslav Poprad  1091220316  717  A
Popovic Milos BK Steel Košice  1089420316  718  N
Puchír Kamil BK Spartak Medzev  1021120315  254  A
Rada Ľubomír Košice  1028920315  256  A
Radvanský Alfréd Košice  1043820315  723  N
Raši Richard Mesto Košice  1070020315  A
Rešovský Martin Košice  1044420315  259  A
Rolík Juraj Košice  1084620316  730  N
Safko Michal BK Medzev   1021220315  736  N
Schmiedl Marián Košice  1086820316  743  N
Sepeši Milan Active life  1017520315  741  N
STARODUBTSEV VIKTOR JM Demolex Bardejov  1027820315  753  N
STOLÁR Igor Košice  1041820315  278  A
Strompf Martin Košice  1049220315  279  A
Sucik Miroslav Košice  1013720315  757  N
Sýkora Juraj Záchranná služba Košice  1073420315  760  N
Šoltýs Milan Batizovce  1032720315  293  A
Turbucz István Vasas  1081120315  771  N
Uličný Pavol Chminianska Nová Ves  1083220315  310  A
Varchol Michal Rozhanovce  1025720315  319  A
Varga Michal Active life  1050720315  777  N
Vereš Milan Záchranná služba Košice  1073220315  787  N
Vlček Marián BK Spartak Medzev  1042320315  326  A
Vojacek Jaroslav Active life  1042220315  790  N
Vranay Peter 2K RB team Košice  1000120315  328  A
Zaboj Roman   1075220315  797  N
Záhorák Anton Košice  1006920315  335  A
 

Kategória MC - Muži 50-59 rokov (1966 - 1957) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 51, počet zaplatených: 32)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Bača Mario Košice  1017920315  347  N
Baláž Jaro Active life  1012820315  35  A
Brajer Bohuš MARAS team  1015220315  47  A
Buc Peter BK Steel Košice  1000920315  362  N
Bugis Mikuláš Košice  1031920315  49  A
Čalfa Miloš Košice  1027520315  58  A
Čeman Miloš   1095620316  367  N
Čorba Juraj Záhrada  1023720315  50  N
Darida Marek Vranov nad Topľou  1032920315  372  N
Demčák Ján MBO Strážske  1085620316  373  A
Grega - Jakub Jan Hankovce  1033420315  99  A
Grigel Robert Košice  1087720316  394  N
HORVATH Milan KST - Richnava  1018820315  572  N
János Bogár FORRÓ  1049820315  592  N
Jindra Jiří Košice  1081420315  594  N
Köteles Ján Košice  1020620315  163  A
Kotlár Jozef Košice  1028120315  164  A
KOZÁRIK Miroslav OBS Prešov  1026020315  170  A
Kožurko Kamil Košice  1009620315  171  A
Kratochvil Vlastislav Košice  1025620315  173  A
Kraviansky František pro-body.sk  1042720315  88  A
Krúpa Pavel Vyšný Klátov  1073020315  636  N
Kuchta Jan Klub OB ATU Košice  1045420315  182  A
Kuzmiak Marian Ness Košice  1096820316  194  A
Lacko Pavol Eurocast Košice  1005220315  648  N
Le Lostecque Yves   1087520316  A
Lipovský Vratislav MBO Strážske  1085720316  656  A
Liska Dusan Košice  1019620315  199  A
Lukčo Vladimir Novačany  1024820315  201  A
Majorčík Peter UNIVERSAL  1090320316  204  A
Maras Ladislav MARAS team  1011220315  208  A
Marko Jozef Mesto Košice  1070520315  23  A
Mečár Jozef ŠKN  1050220315  214  A
Mikula Juraj BK Furmint  1030620315  225  A
Mochnacký Ján JM Demolex Bardejov  1075020315  689  N
Nosko Ján Mesto Banská Bystrica  1081520315  20  A
PALKÓ FRANTIŠEK Košice  1091120316  701  N
Pankuch Peter Košice  1047620315  702  N
Pavlov Jaroslav AC Michalovce  1048320315  243  A
Perháč Peter Active life  1080020315  709  N
Rosival Ivan Košice  1045620315  731  N
Rozpravka Pavel gynea.sk  1090020316  733  N
Sabo Gabriel VVS Michalovce  1048520315  264  A
Sopko Vladimír Košice  1083720315  274  A
Strnka Miroslav SportTATRY.sk  1032420315  756  N
Tulak Peter Košice  1005820315  308  A
Vagner Juraj Košice  1018020315  313  A
Varga Juraj Košice  1013120315  318  A
Varga Ladislav Košice  1074220315  776  N
Vencel Jozef Košice  1003620315  322  A
Vronč Jozef Energo Control  1087020316  794  A
 

Kategória MD - Muži 60 rokov a viac (1956 a starší) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 15, počet zaplatených: 10)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
BEER VINCENT KVT KOSICAN  1084320316  351  N
Gombita Peter Košice  1090520316  96  A
Greško Miroslav BK Steel Košice  1051820315  393  N
HAJDUK Milan BK-GEČA  1019020315  106  A
HUSVÁR František Active life  1000320315  120  A
Imling Jan BK Spartak Medzev  1030320315  126  A
Kalmus Peter Performance Sport Art  1088920316  602  N
Kassay Ing. Vojtech I.D.C. Holding,a.s.,Bratislava  1012520315  145  A
Kašper Ján Ličartovce  1094720316  610  A
Kulla Milan LK Metropol Košice  1005920315  189  A
Lukáč Peter Košice západ  1045520315  662  N
MIHOK Imrich 05 BK Furča Košice  1044820315  223  A
Parilák,prof. Ľudovít Košice  1071420315  704  N
Tomečko Jozef MARAS team  1011120315  303  A
Zavacký Pavel Metropol Košice  1036620315  337  A
 

Kategória MJ - Juniori 16-19 rokov (2000 - 1997) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 21, počet zaplatených: 10)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Bernát Jaroslav TJ Obal servis Košice  1081620315  41  A
Čižmár Filip TJ Obal servis Košice  1047120315  370  N
Dostál Dávid Košice  1049320315  70  A
Dubóczi Jaroslav FORD SZILCAR RACING  1088220316  377  N
Harčár Slavomír ŠK Budimir  1008320315  109  A
Hric Peter Košice  1052020315  574  N
Hutkai Dominik Moldava nad Bodvou  1044120315  583  N
Kara Samuel   1093520316  605  N
Karabaš Samuel   1093620316  606  A
Karchňák Radoslav Košice  1048820315  607  N
Kokoška Jakub Klub OB ATU Košice  1010120315  159  A
Kratochvíl Arnold Košické Oľšany  1084820316  174  A
Kurák Ondrej Klub OB ATU Košice  1048720315  191  A
Kušnír Marek Košice  1070320315  643  N
Macko Jakub Michalovce  1094220316  665  N
Majirský Daniel Hniezdne  1073520315  669  N
Markovič Patrik Košice  1010920315  674  N
Menyhert Vladislav ZŠ Masarykova  1039420315  217  A
Simočko Lukáš Klub OB ATU Košice  1052320315  269  A
Sláma Dušan Klub OB ATU Košice  1009920315  10  A
Vereš Dávid Košice  1073320315  786  N
 

Kategória MK - Žiaci ZŠ do 15 rokov (2016 - 2001) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 39, počet zaplatených: 31)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Bešenyi Dávid ZŠ Drábova  1037420315  513  A
Bikar František ZŠ Krosnianska 4  1037820315  533  A
Bikar Rudo ZŠ Drábova  1039220315  514  A
Boroš Marko FC VSS KOSICE  1088720316  557  N
Cibula Matej ZŠ Drábova  1038420315  517  A
Ferko Alex ZŠ Drábova  1037120315  518  A
Frič Jakub ZŠ M.Lechkého  1038020315  540  A
Frič Martin ZŠ M.Lechkého  1038320315  541  A
Gbúr Martin ZŠ Krosnianska 4  1038220315  534  A
Hnízdil Filip ZŠ Trebišovská 10  1037720315  552  A
Horňák Marek Michaľany  1093320316  564  A
Klimovský Matej FC VSS Košice - U9  1072820315  558  N
Kopčo Kamil ZŠ M.Lechkého  1038120315  543  A
Kovalčík Boris ZŠ Tomášikova  1073120315  567  N
Kukura Jakub Košice  1071820315  560  N
Kurák Michal Klub OB ATU Košice  1048620315  504  A
Kušnír Martin Košice  1069920315  561  N
Marko Filip ZŠ Krosnianska 2  1037620315  531  A
Masrna Michal ZŠ Krosnianska 4  1038620315  535  A
Michal Peško ZŠ Krosnianska 2  1038920315  532  A
Mikula Dávid ZŠ Drábova  1037320315  524  A
Pacholský Dárius ZŠ Krosnianska 4  1037220315  536  A
Pavlovič Adam ZŠ Drábova  1037020315  525  A
Pecha Patrik ZŠ M.Lechkého  1038820315  544  A
Repák Robin ZŠ M.Lechkého  1039120315  545  A
Repák Tristan ZŠ M.Lechkého  1039320315  546  A
Roháč Martin Klub OB ATU Košice  1026420315  505  A
Rojtáš Peter Skp Košice  1095720316  508  A
Sabol Erik ZŠ M.Lechkého  1037520315  547  A
Schwartz Róbert Active life  1016920315  555  N
Sedlák Matúš ZŠ Drábova  1038520315  526  A
Sláma Richard Klub OB ATU Košice  1095120316  506  A
Spišák Christián ZŠ M.Lechkého  1037920315  548  A
Šoltés Dávid Košice  1095020316  563  N
Uličný Pavol OŠK Chminianska Nová Ves  1084120316  565  N
Varchol Ján Rozhanovce  1025920315  507  A
Voronin Mikita ZŠ M.Lechkého  1038720315  550  A
Zimmermann Adam Zimmermann running team  1025120315  509  A
Znamenáček Petr ZŠ Drábova  1039020315  530  A
 

Kategória MS - Muži 60 rokov a viac (1956 a starší) - 1,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 36, počet zaplatených: 36)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Balog Juraj Klub seniorov Vyšné Opátske  1076120315  483  A
Betin Ondrej Denné centrum Juh  1076820315  410  A
Borza Ján Denné centrum Pereš  1069620315  447  A
Csordas Vojtech Klub dôchodcov nad Jazerom  1081920315  455  A
Čarný Ján Klub osteoporózy Košice  1069520315  478  A
Doboš Imrich Denné centrum Juh  1075520315  411  A
Doro Vojtech Senior dom Košice  1069420315  499  A
Fabián Tibor Denné centrum Juh  1077320315  412  A
Fertal Filip Klub dôchodcov nad Jazerom  1082020315  457  A
Gál Ondrej Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1076920315  437  A
Hlaváček František Denné centrum Košice sever  1090820316  431  A
Hogya Ján Denné centrum Juh  1075620315  414  A
Hudec Ivan Klub dôchodcov nad Jazerom  1081720315  459  A
Janov Ján Denné centrum Juh  1075720315  415  A
Kmec Miroslav Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1076720315  439  A
Kmec Vincent Denné centrum Juh  1077420315  416  A
Lovas František Klub dôchodcov nad Jazerom  1081820315  463  A
Matoušek Ladislav Denné centrum Juh  1076320315  420  A
Matoušek Ladislav KS Krásna  1076420315  496  A
Mikluš Štefan Klub dôchodcov Nad Jazerom  1077020315  466  A
Mitaľ Jozef Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1076020315  440  A
Novotný Vincent Denné centrum Juh  1077520315  422  A
Ostruszka Ján Denné centrum Juh  1075820315  423  A
Paľovčík Anton KS Krásna  1075320315  498  A
Petro Juraj Denné centrum Juh  1076220315  424  A
Poláček Milan Klub Kresťanských seniorov - Košice Západ  1045720315  476  A
Rubovič Dušan Senior dom Košice  1069320315  502  A
Ruska František Denné centrum Juh  1075420315  426  A
Ružička Marian Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1076620315  443  A
Sepeši Michal Denné centrum Košická Nová Ves  1043420315  404  A
Simko Ján Denné centrum Juh  1075920315  427  A
Ševčík Štefan Klub dôchodcov Nad Jazerom  1077120315  470  A
Talczar Karol Denné centrum Košická Nová Ves  1043220315  406  A
Valuš Ján Denné centrum Košická Nová Ves  1043020315  408  A
Varga Ladislav Senior dom Košice  1069220315  503  A
Vendel Štefan Denné centrum Juh  1077220315  428  A
 

Kategória ŽA - Ženy 20-39 rokov (1996 - 1977) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 148, počet zaplatených: 75)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Babjáková Miroslava Kežmarok  1072620315  346  N
Benkeova Andrea   1086620316  354  A
Beslerová Stela   1050920315  355  N
Bodnarova Zuzka Active life  1095820316  360  N
Buchalova Tatiana   1092420316  51  A
Buková Alexandra Bežecký klub Stará Ľubovňa  1042420315  52  A
Cibuľová Blažena   1049620315  55  A
Čalfová Simona   1029920315  59  A
Danková Mirka Triatlon Team Nereus Žilina  1021720315  63  A
Dorčáková Martina Active life  1024920315  376  N
Durcova Simona Klub OB ATU Košice  1044020315  74  A
Durcová Zuzana AO TJ Spartak Myjava  1091720316  18  N
Ďurčová Ivana Klub OB ATU Košice  1071320315  77  A
Eftimová Zuzana Košice  1033220315  379  N
Eliašová Lucia pro-body.sk  1050020315  79  A
Farkasova Alena Michalovce  1019420315  383  N
Ferencová Miroslava TUKE  1083820315  82  A
Frivalska Daša Geodeticca running team  1004820315  85  A
Gavláková Barbora Gelnickí bežci  1014820315  91  A
Gombošová Viera Active life  1013920315  97  A
Gulová Andrea Košice  1012120315  102  A
Györiová Monika Active life  1021520315  105  A
Havrilčáková Katarína Udavské  1014520315  398  N
Havrilova Lenka Košice  1014320315  399  N
Hnatova Jana Košice  1080520315  569  N
Horňáková Zuzana Košice  1018520315  112  A
Horňaková Eva Michaľany  1092820316  571  A
Hrtanová Lucia pro-body.sk  1087420316  577  N
Hudáková Martina Kokšov-Bakša  1000620315  580  N
Hudakova Tatiana   1008220315  578  N
Hulecová Mária Liptovská Sielnica  1046320315  581  N
Hyblerová Jana Spišská Teplica  1074420315  584  N
Iriasova Natalia Klub OB ATU Košice  1051020315  127  A
JABRIKOVÁ Tunde Košice  1041920315  129  A
Jakabová Simona   1036320315  131  A
Jakubečková Lenka Ness Košice  1097120316  132  A
Janurova Lucia pamiatke pre otca  1014420315  593  N
Jindrová Adriána Košice  1081320315  595  N
Juhásová Júlia LETCI  1034520315  136  A
Jurasekova Lucia Prešov  1005620315  598  N
Jurková Monika   1087820316  599  N
Kahler Gabriela Active life  1014220315  601  N
Kamenicka Veronika Spisska Nova Ves  1013320315  603  N
Kasardová Simona   1008720315  144  A
Katanová Karina Humenné Nezmrzliaci  1023520315  611  N
Kažimírová Silvia Košice  1012420315  147  A
Kažimírová Dagmar   1089720316  612  N
Kenderová Diana Košice  1079920315  614  N
Kleinová Michaela Smižany  1089920316  153  A
Klimovská Zuzana ARR Košice  1072920315  617  N
Kluknavská Iveta Gelnickí bežci  1015020315  155  A
Kluknavská Lenka Gelnickí bežci  1015120315  156  A
Kolibárová Martina pamiatke mojho otca Emka  1001320315  160  A
Konrádyová Sabína Bočiar  1004520315  627  N
Kopkášová Dominika Power Dart Košice  1034720315  629  N
Kovalíková Lenka Košice  1048220315  168  A
Kozmová Katarína   1004020315  633  N
Krajčíková Kristína Klub OB ATU Košice  1005020315  172  A
Krissakova Paulina   1072020315  634  N
Krizekova Sis Košice  1084020316  176  A
Krsiakova Jana Klub OB ATU Košice  1011620315  177  A
Kršáková Zuzana Košice  1026620315  178  A
Kubíková Zuzana Košice  1018420315  637  N
Kubíková Mariana Ľubeľa  1026520315  181  A
Kubisova Marcela Bratislava  1049920315  638  N
Kulcsarova Erika T-Systems  1002620315  184  A
Kurcinova Ľudmila Košice  1045120315  192  A
Kurucova Janka Košice  1002920315  193  A
Kuzmiakova Sabina   1007120315  645  N
Labašová Antónia Bardejov  1018920315  195  A
Lengyelova Kristina   1068020315  652  N
Lengyelová Jana Active life  1072520315  653  N
Lipková Nicole SPEED4DOGS, KK UVLF  1086320316  654  N
Lorinczova Veronika Košice  1031620315  200  A
Mace Mannah Brazil  1035220315  664  N
Macinská Jana Klub OB ATU Košice  1001220315  33  A
Majcherová Ľudmila Poproč  1010720315  668  N
Maková Miroslava Active life  1023620315  205  A
Malachovská Miroslava Košice  1007420315  207  A
Markova Ludmila Spider Porúbka  1033520315  210  A
Mattová Miroslava Kráľovce  1034820315  675  N
Melíšková Martina Marea klub Košice  1036520315  676  N
Migová Štefánia Active life  1003020315  677  N
Milichovska Natalia Košice  1073920315  683  N
Mlynarčíková Gabriela Košice  1032020315  686  N
Mlynarčíková Ľubica   1094120316  687  A
Moravcová Anna Košice  1080220315  227  A
Motyľ Michaela   1011920315  691  N
Nedviďová Nikola Košice  1003920315  230  A
Nigutová Dominika Kostoľany nad Hornádom  1051220315  692  N
Niňajová Iveta Mesto Košice  1098620316  231  A
Oberhauserová Simona   1091520316  694  N
Olejarova Jana Košice  1094320316  695  N
Ondova Iveta   1080320315  697  N
Ondrejčíková Klaudia Betliar  1007320315  236  A
Pavliková Andrea   1046920315  242  A
Pavuková Lenka Kostoľany nad Hornádom  1005520315  706  N
Perlíková JÚLIA Košice  1084520316  711  N
Petnyová Lenka Družstevná pri Hornáde  1074320315  713  N
Petrová Jana Active life - Shadow  1012720315  247  A
Prachovníková Stanislava Stretavka  1084720316  252  A
Prokopova Veronika Bretejovce  1096220316  719  N
Prunyiová Zuzana Košice  1008120315  721  N
Pundzakova Jana   1029720315  255  A
Rackovska Ivana Active life  1051720315  722  N
Revilakova Maria Geodeticca running team  1003820315  728  N
Richterova Lucia Active life  1023820315  261  A
Sabova Lucia Košice  1034220315  735  N
Schmiedlová Adriána Active life  1001820315  69  A
Schwartzová Zuzana Active life  1016820315  744  N
Seligova Beata Metropol Košice  1033820315  739  N
Sicakova Hubova Jana Košice  1014920315  745  N
Sičáková Zuzana Košice  1015320315  267  A
Skoncová Magdaléna Košice  1020320315  270  A
Sladikova Silvia Active life  1011720315  747  N
Slatina Ľubica Active life  1016220315  748  N
Sleziaková Zuzana TJ Dargov Košice  1002120315  271  A
Slivova Andrea Košice  1084920316  749  N
Stavrovská Mária LETCI  1051520315  754  N
Suckova Julia Košice  1097820316  280  A
Sučiková Timea Košice  1013620315  758  N
Sustrikova Ivana Vlachovo  1093020316  281  A
Szaboova Katarina   1006520315  761  N
Szaboova Ivana   1015720315  285  A
Šmelková Alžbeta Košice  1098720316  763  N
Šmotková Zuzana KK UVLF  1026220315  291  A
Štofková Zuzana Košice  1044320315  294  A
Štofová Daša ZŠ Trebišovská 10  1086520316  766  N
Šuleková Ivana Mesto Košice  1070920315  27  A
Tašoniová Denisa Golem fitness club  1048420315  298  A
Tobiašová Karolína Košice  1095320316  768  N
Tomčíková Katarína Tomčíky  1011320315  302  A
Tothova Adriana Košice  1022020315  304  A
Tóthová Janka Active life  1024620315  305  A
Triščíková Lýdia Jarovnice  1083120315  306  A
Valentová Svetlana Active life  1080720315  315  A
Valkošáková Natália MARAS team  1023320315  316  A
Varanaiova Hedviga   1094820316  317  A
Vargová Monika Košice  1004920315  779  N
Vargová Anna Active life  1013520315  778  N
Vaskova Ivana Active life  1048120315  781  N
Vašková Mária Bardejov  1026820315  782  N
Verešpejová Evelyne Košice  1013020315  788  N
Vince Sudynova Martina Košice  1042020315  324  A
Vodičková Jana Košice  1025520315  327  A
Vrbiaková Edita Active life - Tetom Ditom  1012620315  330  A
Weiszerová Jana   1020020315  334  A
YAREMCHUK SOFIYA JM Demolex Bardejov  1027920315  19  N
 

Kategória ŽB - Ženy 40-49 rokov (1976 - 1967) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 43, počet zaplatených: 23)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Adamkovičová Elena Bohdanovce  1098120316  342  N
Alezárová Dana Košice  1050420315  344  N
Balážiková Eva   1017220315  37  A
Bobeničová Mirka Košice  1008420315  44  A
Chomova Lucia Priatelia za Badeka  1046520315  585  N
Hudáková Iveta MBO Strážske  1085320316  579  A
Ihnatová Monika Košice  1027720315  588  N
Kamenicka Viera Spisska Nova Ves  1013420315  604  N
Kovalčíková Petra Košice  1047520315  167  A
Kubikova Eva Active life  1017820315  180  A
Kukurová Andrea Košice  1071620315  640  N
Kulíková Lenka Košice  1001120315  188  A
Lašutová Renáta Active life  1052720315  649  N
Lenartová Renáta Mesto Košice  1070120315  11  A
Lucskaiová Slávka Seňa  1046820315  660  N
Malíková Elena   1087620316  16  A
Marková Eva BK Steel Košice  1021420315  673  N
Matulová Žaneta Košice  1020420315  212  A
Mohlerová Sylvia Košice  1086720316  688  A
Munkácsiová Kvetoslava Košice  1022520315  228  A
Nagyova BEÁTA Košice  1044720315  229  A
Ondrijová Erika MTC Vyšná Šebastová  1042820315  237  A
Pavúrová Žofia Zvolen  1074120315  707  N
Perhačova Antonia Active life  1080120315  710  N
Reistetterova Miriam   1074620315  724  N
Repková Andrea 05 BK Furča Košice  1006820315  725  N
Reváková Ingrid Metro  1022820315  260  A
Revesová Renáta Active life  1047920315  726  N
Soroková Jana Marea klub Košice  1030920315  752  N
Spišáková Štefánia Košice  1009820315  275  A
Suszter Zuzana Košice  1047720315  282  A
Šimko Denisa Active life  1031520315  290  A
Šoltésová Katarína Košice  1094920316  764  N
TUDEVDORJ Stela Košice  1085120316  769  A
Urmacherova Emilia Michaľany  1092920316  772  N
Varcholová Janette Rozhanovce  1025820315  320  A
Vašková Danka Spider Porúbka  1032820315  321  A
Vojacek Katarina Active life  1042120315  791  N
Vranayová Silvia 2K RB team Košice  1000220315  329  A
Zábojová Zuzana Active life  1051620315  798  N
Zamboryová Martina Active life  1072220315  799  N
Zuštinová Janka AK Slávia TU Košice  1007720315  340  A
Živčáková Marcela   1015620315  341  A
 

Kategória ŽC - Ženy 50-59 rokov (1966 - 1957) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 15, počet zaplatených: 6)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Baloghová Bernardína Michaľany  1077620315  350  N
BEEROVA VIERA KVT KOSICAN  1084420316  352  N
Božová Danica Svit  1027420315  46  A
Dioszegiová Hilda Košice  1088520316  374  N
Gulová Dana Košice  1012220315  103  A
Kočišková Margita Klub seniorov Vyšné Opátske  1093920316  158  A
Kotlárová Mária Košice  1028020315  165  A
Križová Iveta MARAS team  1086120316  635  N
Litváková Helena   1023420315  658  N
MAKOVSKA EDITA Košice  1044920315  206  A
Mikulová Eva BK Furmint  1030720315  682  N
Sokolova Helena Metropol Košice  1016120315  751  N
Syčevová Mária Košice  1032520315  283  A
Vargová Veronika Košice  1074020315  780  N
Vircikova Dagmar Stretava  1005120315  789  N
 

Kategória ŽD - Ženy 60 rokov a viac (1956 a staršie) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 4, počet zaplatených: 2)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Chrenková Gizela Jogging klub Dubnica nad Váhom  1006420315  586  N
HUSVÁROVÁ Ľudmila Active life  1000420315  121  A
Jurčíková Magdaléna Active life  1000520315  138  A
Simočková Viera Košice  1052120315  746  N
 

Kategória ŽJ - Juniorky 16-19 rokov (2000 - 1997) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 14, počet zaplatených: 7)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Bešenejová Karina Kežmarok  1092620316  356  A
Crawley Marianne ZŠ Trebišovská 10  1041120315  56  A
Čisláková Veronika   1095220316  369  N
Fabianová Viktória Košice - Pereš  1098220316  381  N
Ivančová Simona Košice  1071720315  590  N
Kandrová Silvia ŠK Severan   1021320315  140  A
Keruľová Veronika Prešov  1097720316  615  N
Koniarová Veronika Košice  1090420316  626  A
Lišková Laura Košice  1081020315  657  N
Mercová Dominika JaM&JaM  1009220315  220  A
Roháčová Viktória Klub OB ATU Košice  1026320315  262  A
Rozeková Dominika Košice  1017320315  732  N
Sepešiova Katka Active life  1017620315  742  N
Šofranková Antónia Klub OB ATU Košice  1010620315  292  A
 

Kategória ŽK - Žiačky ZŠ do 15 rokov (2016 - 2001) - 5,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 27, počet zaplatených: 23)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Ablonczyova Viktoria Košice  1091320316  559  N
Baňaková Karin ZŠ Drábova  1040420315  510  A
Bašťanová Zuzana ZŠ Drábova  1041620315  511  A
Beňaková Claudia ZŠ Drábova  1039720315  512  A
Bradáčová Lenka ZŠ Drábova  1040720315  515  A
Briškárová Veronika ZŠ Drábova  1041520315  516  A
Donovalová Dominika ZŠ Trebišovská 10  1040120315  551  A
Drimáková Alexandra ZŠ M.Lechkého  1039520315  538  A
Drimáková Dominika ZŠ M.Lechkého  1040020315  539  A
Gečanová Lucia ZŠ M.Lechkého  1041020315  542  A
Gomonaiová Dominika ZŠ Drábova  1039920315  519  A
Haová Denisa ZŠ Drábova  1039820315  520  A
Hnizdilová Barbora ZŠ Trebišovská 10  1039620315  553  A
Ivanová Katarína ZŠ Drábova  1040520315  521  A
Jančová Lenka ZŠ Drábova  1040620315  522  A
Konečná Ľubica ZŠ Drábova  1040920315  523  A
Kundisová Kamilka AKS TUKE Košice  1024420315  556  N
Lacková Juliana ZŠ Trebišovská 10  1040320315  554  A
Lenártová Sophia Mesto Košice  1071120315  29  A
Snaková Sára ZŠ Drábova  1041420315  527  A
Sýkorová Klaudia ZŠ Čordákova 50  1073620315  566  N
Ševčíková Lucia Košice  1073720315  562  N
Špavelková Liliana ZŠ M.Lechkého  1040820315  549  A
Tomečková Michaela ZŠ Drábova  1041220315  528  A
Vargovčáková Natália ZŠ Krosnianska 4  1041320315  537  A
Vyravcová Ema ZŠ Drábova  1040220315  529  A
Weissová Ľuboslava Klub OB ATU Košice  1031220315  246  A
 

Kategória ŽS - Ženy 60 rokov a viac (1956 a staršie) - 1,1 km - štartové čísla 0 až 0 (počet prihlásených: 67, počet zaplatených: 67)

Meno a priezvisko Klub Var. symbol Št. číslo Platba
Bartošova Jana Klub dôchodcov nad Jazerom  1082920315  453  A
Beneová Eva Košice - Šaca  1035320315  484  A
Berešová Edita Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1077920315  435  A
Bírošová Helena Košice - Šaca  1035720315  485  A
Bokorová Emília Košice - Šaca  1036020315  486  A
Bolčaková Alžbeta Klub dôchodcov nad Jazerom  1082720315  454  A
Borošová Marta Košice - Šaca  1035820315  487  A
Bugošová Alžbeta KS Krásna  1077720315  494  A
Chytilová Magita Klub dôchodcov nad Jazerom  1082220315  460  A
Čujová Helena Klub Kresťanských seniorov - Košice Západ  1045920315  473  A
Dadejová Ľudmila Klub dôchodcov Nad Jazerom  1078620315  456  A
Danková Jolana Denné centrum Košická Nová Ves  1043620315  402  A
Dinčákova Angela Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1077820315  436  A
Džurbalová Mária Denné centrum Košice sever  1090620316  429  A
Fedáková Eva Klub osteoporózy Košice  1068320315  479  A
Galajdová Margita Klub dôchodcov nad Jazerom  1082120315  458  A
Gergelová Soňa Denné centrum Košice sever  1090720316  430  A
Grácová Pavlína KS Krásna  1079620315  495  A
Havlíková Jarmila Denné centrum Juh  1078320315  413  A
Hribľanová Anna Klub Kresťanských seniorov - Košice Západ  1046120315  474  A
Jančáková Oľga Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1079320315  438  A
Jasaňová Iveta Senior dom Košice  1068220315  500  A
Javorcsiková Alžbeta Košice - Šaca  1035920315  488  A
Jenčíková Irena Košice - Šaca  1035420315  489  A
Kačalková Eva Senior dom Košice  1068120315  501  A
Kalivodová Eva Klub Kresťanských seniorov - Košice Západ  1045820315  475  A
Klubertová Agáta Denné centrum Košice sever  1092120316  432  A
Kortvelyová Mária Denné centrum Pereš  1068920315  448  A
Kostovčíková Ružena Denné centrum Pereš  1069120315  449  A
Kováčová Helena Klub dôchodcov Nad Jazerom  1078120315  461  A
Kováčová Ľudmila Denné centrum Juh  1078520315  417  A
Lapihusková Gabriela Klub dôchodcov nad Jazerom  1082820315  462  A
Lešová Marta Denné centrum Juh  1079220315  418  A
Lipková Margita Denné centrum Juh  1078720315  419  A
Lovasova Marta Klub dôchodcov nad Jazerom  1082420315  464  A
Marčáková Ľuba Košice - Šaca  1036220315  490  A
Matoušková Zdenka KS Krásna  1079820315  497  A
Mattová Mária Denné centrum Juh  1079020315  421  A
Mihalyi Maria Klub dôchodcov Nad Jazerom  1078920315  465  A
Mirzáková Mária Denné centrum Košická Nová Ves  1043520315  403  A
Mitaľová Ľubica Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1076520315  441  A
Neveziová Mária Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1079120315  442  A
Pašková Katarína Klub osteoporózy Košice  1068420315  480  A
Petrušová Janka Klub osteoporózy Košice  1068520315  481  A
Poliačková Mária Klub Kresťanských seniorov - Košice Západ  1046020315  477  A
Poliaková Eva Klub osteoporózy Košice  1068620315  482  A
Porová Gabriela Klub dôchodcov nad Jazerom  1082320315  467  A
Pristášová Eva Denné centrum Juh  1078020315  425  A
Ružičková Oľga Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1079420315  444  A
Saboová Jarmila Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1078420315  445  A
Schäfer Judith Active life  1048020315  401  A
Silvaiová Mária Košice - Šaca  1035520315  491  A
Sitťaiová Paulina Klub dôchodcov Nad Jazerom  1079520315  468  A
Sopková Anna Denné centrum Košická Nová Ves  1043720315  405  A
Spišiaková Valeria Klub dôchodcov Nad Jazerom  1079720315  469  A
Strelková Oľga Denné centrum Košice sever  1090920316  433  A
Škripková Helena Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP  1078220315  446  A
Šmaterová Mária Košice - Šaca  1036120315  492  A
Špilarová Alena Klub dôchodcov nad Jazerom  1082620315  471  A
Štiakova Valeria Klub dôchodcov nad Jazerom  1082520315  472  A
Takáčová Ema Košice - Šaca  1035620315  493  A
Talczarová Helena Denné centrum Košická Nová Ves  1043320315  407  A
Tažiková Marta Denné centrum Pereš  1068720315  450  A
Valušová Jana Denné centrum Košická Nová Ves  1043120315  409  A
Vojakovičová Gabriela Denné centrum Pereš  1069020315  451  A
Výrostková Anna Denné centrum Pereš  1068820315  452  A
Žofčáková Mária Denné centrum Košice sever  1091020316  434  A
 

hore Na začiatok zoznamu pretekárov